Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Marshall D. Teach - Blackbeard (Karasakal)

Benim anladığımda onun o kadar kesin olmadığı, normal bir insanı da çekebilecek olsa özellikle "şeytan meyvesi kullanıcıların vücutları" demesine ne gerek var,

Ve sanırım arkadaşın takıldığı nokta şu, Ace'in mızrak attığı sahnede Teach havada yumruğunun alt tarafı ile gelişine vuruyor, Teach'in önce bir avucuyla tutması lazım değil miydi.?

Benim anladığımda onun o kadar kesin olmadığı, normal bir insanı da çekebilecek olsa özellikle "şeytan meyvesi kullanıcıların vücutları" demesine ne gerek var,

Ve sanırım arkadaşın takıldığı nokta şu, Ace'in mızrak attığı sahnede Teach havada yumruğunun alt tarafı ile gelişine vuruyor, Teach'in önce bir avucuyla tutması lazım değil miydi.?
Açıkçası ben orada Teach'in Haki kullandığı için vurabildiğini düşünmüşümdür hep.

Okudum sayıyı direk şeytan meyvesi kullanıcılarını çekebilirim demiş dokunursam da yetenekleri iptal olur demiş. Yani haki kullanmadan zaten dokunabiliyor vurduğunda hakisiz de vurabilir. Çünkü vurdu yetenek iptal oldu.Ama kurouzu tekniğini yapmadan da direk dokununca bile iptal edebiliyor mu o da var şeytan meyvesi yeteneğini. Teknik kullanamadan direk dokunması bile yetiyor sanki. Hakilide vurmuşsa teknik kullanmadan iptal edememişte olabilir. Kafamda deli sorular:confused:
Ama o zaman senin dediğin gibi çektiği zaman da şeytan meyvesi yeteneği iptal olması gerekir. Orada ama şeytan meyvesi varsa öyle çekebiliyor demek oluyor bence.

WB Teach'in çenesi tutup deprem balonu patlatabilmişti, o yüzden meyve iptali için sadece temas değil, özellikle Teach'in avucu ile dokunması gerek diye düşünüyorum, Crocodile'in kurutma olayı gibi..

WB Teach'in çenesi tutup deprem balonu patlatabilmişti, o yüzden meyve iptali için sadece temas değil, özellikle Teach'in avucu ile dokunması gerek diye düşünüyorum, Crocodile'in kurutma olayı gibi..
Olabilir mantıklı geldi. Keşke SBS'lerde saçma sapan sorular soracaklarına yok doğum günü yok Nami'nin göğüs ölçüsü bunları sorsalar bizde cevapları alsak ne güzel olurdu.

Bende o yüzden kollarına ve ellerine dikkat çekiyorum hep, wb'nin yaptığı gibi yapacaksın, mesela dof'ta bunu yapabilecek meyve ve zeka var, ellerini ve kollarını kitlemesi yeterli. Dof hiç farkettirmeden iplerini doluyabiliyor ve kukla yapıp kafa karıştırabiliyor.

Bende o yüzden kollarına ve ellerine dikkat çekiyorum hep, wb'nin yaptığı gibi yapacaksın, mesela dof'ta bunu yapabilecek meyve ve zeka var, ellerini ve kollarını kitlemesi yeterli.
Yanlız Dof'ta herkesin elini kolunu kitleyecek meyve var sadece bu adamın değil ki meyvesi öyle enteresan ki herkesi bağlayabilir ama herkesi bağlayamıyor bence bir sınırı bir handikapı falan var o yüzden Teach alır diyorum zaten çünkü Teach'e bile bu kadar handikap vermişken Dof'a vermemesi hemde böyle güçlü hakiside varken.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık