Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Marineford'daki Beyazbıyık Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı?

Gerçekten de Whitebeard Dünyanın En Güçlü Adamı mıydı ?

• Kullanılan toplam oy
    396
Xebec, Zaraki Kenpachi gibi biri çıksa keşke. Siluet de benziyor. Kesildikce hoşuna gitse

WB satış koyup 3v3e de dönmüş olabilir
3 vs 3'lük bir durum olamaz. Kaidou sadece miçoymuş.
Ayrıca niye herkes sanki roger tayfasız, garp tek başına gibi yorum yapıyor anlamıyorum.

Tüm eforunu Sakaya harcasa belki devre dışı bırakabilirdi katılıyorum. Çünkü o haline rağmen baskın olduğu iması yapıldı. Eğer 3 darbe yemeden ki kafaya iki yese de yeter devre dışı bırakabilirse yenerdi Saka'yı. Ama öyle gömmeyle devre dışı kalmazdı Saka pek bi hasar almadı.

Ama Yonkouları ayrı bir ligde görüyorum ben. Amiralleri imparator seviyesi görenler için olabilir tabi. Ama ben bir Amiral imparator oyalar ama alamaz diye düşünüyorum. Bkz: Old Ray vs. Kizaru.
Bende Yonkoları daha üstün görüyorum reyiz o ayrı bir şey zaten. Kara Kral, Kizaru’yu yıllarca eline kılıç almamasına rağmen çizdi attı... :ehe:

3 vs 3'lük bir durum olamaz. Kaidou sadece miçoymuş.
Ayrıca niye herkes sanki roger tayfasız, garp tek başına gibi yorum yapıyor anlamıyorum.
Kayda değer bir isim söylemediler Garp için. Akainu falan olsa ne olur, o zaman 15 yaşında bir çocuktu.

Çok boşluk var şu an. Bakalım ileride nasıl işleyecek, Şu an gözüktüğü gibi olmayacağı kesin bence. Belki de cidden güçlü birisi vardır Garp'ın yanında.

Sengoku demedi mi Garp tek gitti diye? Rogeri bilmiyorum. O da tayfası ile olabilir tabii
Demedi diye biliyorum ama zaten ortada 4 düşman yok. Rocks, Bm ve wb var.
Sengoku kendi ağzıyla rocks rogerın en güçlü düşmanı diyorudu. Yani o 1 vs 1 olmuş gibi.
Diğer vs ler de
Garp vs Wb
Ray vs Bm olmuş olabilir. Yani illa Wb'ın gitmesine gerek yok.

Kayda değer bir isim söylemediler Garp için. Akainu falan olsa ne olur, o zaman 15 yaşında bir çocuktu.

Çok boşluk var şu an. Bakalım ileride nasıl işleyecek, Şu an gözüktüğü gibi olmayacağı kesin bence. Belki de cidden güçlü birisi vardır Garp'ın yanında.
Dediğim gibi garp in yanında güçlü birinin olmasına gerek yok. Çocuk kaidou'yu yoldan gecerken bile alır bu adamlar. Onun dışında ray falan olsa yetiyor. Diğer çöpleri de kalan tayfasi temizler zaten.

Xebecin gücünü bilmiyoruz ki ama. Rogerin karşılaştığı en güçlü rakibi unvanı da yok mu bu adamın? Çeviri hatası yoksa
Şebek o dönem için Roger - Garp'dan güçlü olsa bile bizimkiler potansiyel sıçan adamlardır dövüş içerisinde teke tek kalsalar bile aşarlar. Wb'yi çıkardığın zaman geri kalan adamlarsa hiçbir şekilde bu seviyelerin adamı değiller bırak o dönemdeki hallerini şu an bile değillerdir.

Demedi diye biliyorum ama zaten ortada 4 düşman yok. Rocks, Bm ve wb var.
Sengoku kendi ağzıyla rocks rogerın en güçlü düşmanı diyorudu. Yani o 1 vs 1 olmuş gibi.
Diğer vs ler de
Garp vs Wb
Ray vs Bm olmuş olabilir. Yani illa Wb'ın gitmesine gerek yok.
Garp üzerinden Rocks vurgusu ilk yapılan adam ya. Sanmıyorum Xebece dalmasın. Roger + Garp vs Xebec olmuştur büyük ihtimal.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık