Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Kütüphane] Marco

Bu Karakter Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Severim

Kullanılan: 255 90.1%
  • Sevmem.

Kullanılan: 28 9.9%

• Kullanılan toplam oy
    283
Değil çünkü kullanmaya gerek kalmadan hallediyor hepsini. Hani karşılık verememenin handikapı falan olmaz. ikisi aynı anda dalsa Queeni'de alır çok net eminim
Kesin demem. Queen'in özelliklerini bilmiyoruz. Bm dan yumruk yiyip 2 dakika sonra kalkmış adam Queen. Dayanıklılık anlamında jackten baya üstündür. Hem meyvesi tank hem de sayborg adam.

Yonko veya amiral gücünde olduğu düşünülen tavus kuşu. Anlık hem King'i hem Queen'i engelledi diye imparator oldu başımıza. Linlin ümüğünü sıktı Peros'a öldürmesini söyledi, sonra gitmesi gerektiği için bıraktı; şimdi King ile uğraşıyor ve üstünlük sağlamışa da benzemiyor. Zaten MF'de de pek bir halt yiyemedi. Amirallere ya arkadan saldırdı ya da Borsalino'nun ışınlarını engelleyip havada zıplayıp asılı kalan adama UÇABİLEN Marco tekme atıp zaten fizik kurallarına göre yere düşmesi gereken adamı daha hızlı aşağı indirdi diye amiral seviyesi oldu. Katakuri bu adamı döver.
Koskocaman efsanelerde geçen anka kuşuna tavus kuşu demişsiniz ayıp ayıp

Son düzenleme:
Yok hocam King'e üstünlük sağlamışa da benzemiyor diyen biriyle muhatap olmama gerek yok sen kendi yarattığın gerçeklikle okumaya devam et seriyi
Valla kardeşim bir adamın kafasında kurduğu düşteki ve o düşün içerisinde kağıda çizilmiş bir hayali karakteri savunmak için çok gergin ve iğneleyici yazıyorsun. Ben kendi gerçekliğinde yazmam zira onun gerçek olmadığının bilincindeyim, sana da bunu tavsiye ederim.

Borsalino'yu 2 dk tuttu diye siz de balon yaptınız. :D
Hocam kizaru marcoya karşı herhangi bir üstünlük sağlamadı koramiral bir de Deniztaşı kelepçesiyle zar zor zaptetti eğer Kizaru yardım almadan savaş dışı bıraksa senin dediğin doğru balon çıkardı ama ben marconun daha patladığını görmedim.(Garp'ın yumruğunu kabul etmem:D)
Valla kardeşim bir adamın kafasında kurduğu düşteki ve o düşün içerisinde kağıda çizilmiş bir hayali karakteri savunmak için çok gergin ve iğneleyici yazıyorsun. Ben kendi gerçekliğinde yazmam zira onun gerçek olmadığının bilincindeyim, sana da bunu tavsiye ederim.
Pardon kırcı olduysam özür dilerim.:good:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 18)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık