Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Marco vs. Donquixote Doflamingo

Kim yener?

• Kullanılan toplam oy
    159
Dofun Leo Bazuka ile aynı etkiyi bırakan saldırısına şahit olduk ki Leo Bazukadan farklı olarak delici bir saldırı olmasına rağmen Luffynin çarptığı zemine aynı hasarı verdi.
Luffy zemine çarptığı için hasar almıştır kesin o saldırıdan değildir birazdan gelir o yorumlar.:hhh:Bisküvilere çarptığı için bayılan kraker gibi.

Aslında Dof, kafes kapanana kadar yenilmezse mücadeleyi kazanmış sayılabilir.Sonuçta amiral bile bir şey yapamadı o kafese.
Yani Doftan bariz güçlü olan kişiler onu kolayca yenebilir,diğerleri zorluk yaşar.Mesela atıyorum Jozu güçlü olsun Doftan,1 saat içinde onu yenemeyeceği için yinede kaybeder.
Aynı şekilde Marconun savunmasını aşabilecek çok az kişi var.

Yani burda 2 nokta önemli.Zaten kuş kafesi olmadan Dofun Marcoyu yenmesi imkansızdır bana göre.
1.Marco 1 saat içinde Dofu etkisiz hale getirebilir mi?
2.Kuş kafesinin saldırı gücü lazere kafa atan adam Marcoyu etkier mi?

Eğer 1. soru evetse galip zaten Marco olur.Eğer 1. soru evet 2.si hayır ise yine galip Marco olur.
Yani Marconun şarsı bu vsde %85e %15tir bence.

Dof ilk 20'ye belki girer. Bunu çok ciddi söylüyorum yani. Zirve nasıl oluyor? :D
İlk 10,20 zaten zirve karekterler.
Amiralleri övdüğümüz o süpernova teklemelerinden çok daha iyisini yapıyor Dof, iki yıl sonraki Smoker'e tek atıyor. Adam sırtından saldırı alıyor Amiralden ama güle oynaya çıkıp gidiyor. Bir diğer Amirali adada bir dünya düşmanı varken bile indiririm diyor. Dof'un bir Amiralden aşşağı olduğuna kimse beni inandıramaz.
O arc için Aokiji yada Kizaru boss olsa onlarda düşerdi yani Dof düştü, Amiral altıdır demiyorum...

İlk 10,20 zaten zirve karekterler.
Amiralleri övdüğümüz o süpernova teklemelerinden çok daha iyisini yapıyor Dof, iki yıl sonraki Smoker'e tek atıyor. Adam sırtından saldırı alıyor Amiralden ama güle oynaya çıkıp gidiyor. Bir diğer Amirali adada bir dünya düşmanı varken bile indiririm diyor. Dof'un bir Amiralden aşşağı olduğuna kimse beni inandıramaz.
O arc için Aokiji yada Kizaru boss olsa onlarda düşerdi yani Dof düştü, Amiral altıdır demiyorum...
Smokerı boşver, Dof 5 saniyede Luffyi baģlayıp Lawı kevgire ćevirmedi mi yahu, 2 yıl sonraki 2 nova bunlar. :D

Ben değil onu Marco'yu kazanır diyenler yapıyor. Yok Aokiji'yi şöyle uçurdu, yok Kizaru'ya şöyle dayandı, yok Akainu'nun karşısına dikildi. Law'ın her dediği doğru olsa... Law Luffy'e de duygularını karıştırırsan Doff'a karşı şansın olmaz dedi ama o hem karıştırdı hem de yendi. Neye dayanarak Doff'un daha kötü durumda kalacağını söyledin sebeplerini de yazar mısın? Havada kalıyor bu şekilde söylediğin.
Öncelikle G4'e hasar veremeyen Doflamingo, Amirallerin savunmalarını aşamaz. Üstüne üstlük Marco gibi sağa sola uçuramaz ve onlara acı da çektiremezse karşılık olarak savunmasında büyük açıklar verir, Marco gibi bir savunmaya sahip olmadığından ötürü Amiraller karşısında ezilir.

Kim yener?
  1. Marco
    129 oy
    73.7%

2. Doflamingo
    37 oy
    21.1%

3. Berabere
    9 oy
    5.1%

Eski bir konu oluğundan ve tartışma yeniden başladığından anket sıfırlanmıştır. Bakalım görüşler ne kadar değişmiş. Eski anketi de bu mesajda bırakıyorum.

Dofun Leo Bazuka ile aynı etkiyi bırakan saldırısına şahit olduk ki Leo Bazukadan farklı olarak delici bir saldırı olmasına rağmen Luffynin çarptığı zemine aynı hasarı verdi.
Dediğim gibi bu senin bakış açındır. Bu bile belli değilken onu eşit varsayarak bir de oradan hareket etmenin bir anlamı yok. Marco'nun savunması çok fena.

Anket neden sıfırlandı?

Kim yener?
  1. Marco
    129 oy
    73.7%

2. Doflamingo
    37 oy
    21.1%

3. Berabere
    9 oy
    5.1%

Eski bir konu oluğundan ve tartışma yeniden başladığından anket sıfırlanmıştır. Bakalım görüşler ne kadar değişmiş. Eski anketi de bu mesajda bırakıyorum.

Anket çok eski değil. Dof'un mağlubiyetinden sonraya denk geliyor. Bir yılda Dof'u hiç görmedik zaten, fikirler durduk yere niye değişsin.

Anket tekrar eğlenip gülmemiz için sıfırlanmış, oylar Marco karakterine beyler. Muhabbet kuşu gibi adam maviş maviş.

Kuş kafesi iş yapmaz Marco'ya karşı. Zaten indirir o süre içerisinde de indiremedi diyelim.

Parça parça olur. Sonra iyileşir ve tek parça haline gelir. Sonra da Dof'u tokatlar.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık