Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

MangaYurdu

AceleManga

Hocam site geri dönmicek malesef. Sitenin dosyaları çöpe gitti. Hosting firmasının azizliğine uğradık. Daha doğrusu iyi bir firma seçememişim öyle deyim.
Hangi firmaydı ve sebep?

Bana Hostgator'da acelemanga.tk için çarşambaları yoğunluk olunca uyarı gelmişti. Ucuz hosting planlarında örneğin CPU kullanım çok yükselince iptal edebiliyorlarmış. PHP sayfaları değilde, statik HTML yapınca falan CPU kullanımı sayılmıyor, aklınızda bulunsun.

KeanuReeves25

Godaddy sağlam, ama fiyatı tuzlu bi yerdir.
[video=youtube;9_YneSM0ItA]https://www.youtube.com/watch?v=9_YneSM0ItA[/video]

Hangi firmaydı ve sebep?

Bana Hostgator'da acelemanga.tk için çarşambaları yoğunluk olunca uyarı gelmişti. Ucuz hosting planlarında örneğin CPU kullanım çok yükselince iptal edebiliyorlarmış. PHP sayfaları değilde, statik HTML yapınca falan CPU kullanımı sayılmıyor, aklınızda bulunsun.
Zaten o defter kapandı, benim onlarla direkt iletişimim olsaydı arar ciddi manada hakaret ederdim firmaya. Ne bir uyarı aldık ne de herhangi bir sorun yaşattık. Sıkıntılı bir firma çıkması ve tecrübesizliğimize denk gelmesi kötü oldu bizim için. Tüm istek, aşk şevk hepsini alıp götürüyor bu gibi durumlar.

Bir de eğer yeni birşey düşünürsek bu kez çok daha fazla araştırarak kaliteli bir şekilde yapacaz. Tabi yapmayı düşünürsek. :rolleyes:

Not: Godaddy firması demeyin bana hacılar, o firmada alan adları barındıran hiç bir siteye hotspot kullanmadan giremiyorum. Nasıl bir illetse artık, öle bir sıkırtı var.

AceleManga

Godaddy sağlam, ama fiyatı tuzlu bi yerdir.
Geçen yıl Godaddy'de hostingim vardı ve Hostgator'dan daha yavaş sanki. Ayrıca pek değerlendirememiştim o hostingi, yoğun bir site olmadığı için CPU engeli var mı bilemeyeceğim. Genel olarak şunu diyorlar "Godaddy'den domain alın hosting almayın".

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık