Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Mangaseverler Kesin Okumalı

Liar game (Death note ve code geass gibi zeka üzerine kuruluş bir manga okumanızı tavsiye ederim.)
Hajime no ippo (Uzun bir seri ama bakmaya değer)
HunterxHunter (Kesinlikle izlenmesi gereken mangalardan ama ilk önce animesine bakın.)
Golden boy (Hayatımı değiştiren mangadır.Animesi hiç güzel değildir animesini bu kadar övüyorlarsa birde mangasını düşünün.Bence herkesin en azından bir kere baştan sona okuması gerekir.)
Sun ken rock (Bana göre golden boyun 1 tık altındadır.)

Ve digerleri bunlar ünlü oldukları için açıklamaya gerek duymadım
Air gear
One Piece
Bleach
Naruto
Slam dunk
Death note
One outs
Ao no exorcist
Kuroko no basket
Katekyo Hitman Reborn!

Daha önce bir liste yazmıştım onların üzerine eklemek istediğim ise
Wagatsuma-san wa Ore no Yome
Evde hüzünlü hüzünlü otururken bile kahkaha attırmayı başardı.
Önce bir 11 bölümlük special falan var hatta 1 bölüm 2'ye ayrıldığından 12 bölüm diyebilirim ilk önce onu okuyun, sonra seriye geçin.

Liar game (Death note ve code geass gibi zeka üzerine kuruluş bir manga okumanızı tavsiye ederim.)
Hajime no ippo (Uzun bir seri ama bakmaya değer)
HunterxHunter (Kesinlikle izlenmesi gereken mangalardan ama ilk önce animesine bakın.)
Golden boy (Hayatımı değiştiren mangadır.Animesi hiç güzel değildir animesini bu kadar övüyorlarsa birde mangasını düşünün.Bence herkesin en azından bir kere baştan sona okuması gerekir.)
Sun ken rock (Bana göre golden boyun 1 tık altındadır.)

Ve digerleri bunlar ünlü oldukları için açıklamaya gerek duymadım
Air gear
One Piece
Bleach
Naruto
Slam dunk
Death note
One outs
Ao no exorcist
Kuroko no basket
Katekyo Hitman Reborn!
Golden Boy ne yazık ki 46'ya kadar çevirilmiş diye biliyorum yani Turkcraftta en son o kadar vardı acaba devamı nerede biliyor musun Türkçesinin ?

Animesi gördüğüm en iyi uyarlamalardan biri. Bir bölümde 4-5 manga sayısı işliyorlar ve en ufak ayrıntıları bile atlamıyorlar, çizimler ise gelişen teknolojinin de etkisiyle son derece başarılı. Konu itibariyle ortalama üstü bir shounen deneyimi sunacaktır, ancak asıl beni etkileyen nokta her arcta hikayenin dünyanın farklı noktalarına kayıyor oluşu. Bu sayede güzel çizimler eşliğinde şahane şehir manzaralarına tanık oluyoruz.
Mangasını çevirmeye niyetliyim. Ancak o kadar cesur bir editör karşıma çıkmadı daha.

Golden Boy ne yazık ki 46'ya kadar çevirilmiş diye biliyorum yani Turkcraftta en son o kadar vardı acaba devamı nerede biliyor musun Türkçesinin ?
Malesef bende bilmiyorum.Kalanını ingilizce okumaya çalışmıştım ama ingilizcem iyi degil keşke bir grup çevirse bu mangayı :(

Nasil bir seri bu Golden Boy?
1999 yapımı olduğunu biliyorum.Ecchi diye biliriz ama hayat dersi veriyor bir bakımdan ecchi bakımdan Sun ken rock gibi.İlk bölümlerde basit bir konusu var diye düşünürdüm sonraki kısmında konu açıldı.Çalışmak üzerine kurulmuş bir konu hayatını sadece çalışmak ve bir şeyler ögrenmek üzerine kurmuş.Tokyo üniversitesinde hukuk bölümü yarıda bırakmış hayata atılmak için onun hayatını anlatıyor.Hayatan aldıgı dersleri yada her hangi bir şeyi defterine kaydediyor.Bir de en sevdiği yiyecek öle geçiyor yogurtmuş :).

http://www.turkcraft.com/Golden_Boy/01 İsteyenler kurgunun ne olduguna bu sayfadan bakabilirler.Sun ken rock sevenlerin bu mangayı da seveceğine eminim.Türü Adult Adventure Comedy Drama Harem Psychological Romance Seinen dir.Ona göre okuyunuz
bu tür manga hiç okumadıysanız direk sun ken rock tan başlamanız daha uygun olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık