Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Şu aralar okumak için yeni seri arıyorum, okuduklarım şurada varlar:
http://myanimelist.net/mangalist/TaflanDeniz?status=7

En son "Lost+Brain" ve "The Breaker" okudum. Özellikle The Breaker çok hoşuma gitti, üç günde 270 civarı bölümü okudum.

Şu an için ise aklımda Übel Blatt, Berserk, Kingdom, Noblesse, City of Darkness, Fullmetal Alchemist, One-Punch Man, Vagabond ve 20th Century Boys var. Toriko'yu da 30. bölümde bırakmıştım, şiddetle önerirseniz ona da devam edebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Edit: Tower of God'ı da yarıda bırakmıştım, ona da devam edebilirim.
The Breaker'ı çok sevdiysen Holyland ve Over Bleed (Gekiryuuichi) oku.

Bremeni bitirdim çok hüzünlendim. Hemencecik bitti ve aceleye getirmişler sanki en heyecanlı bölümlerdi ama gizem kısmını hiç uzatmadılar son 4-5 bölüm hemen açıkladılar falan bitti seri en son bu kadar duygulandığım seride Beelzebub olmuştu. Bununla iki etti of ya :(

Şu aralar okumak için yeni seri arıyorum, okuduklarım şurada varlar:
http://myanimelist.net/mangalist/TaflanDeniz?status=7

En son "Lost+Brain" ve "The Breaker" okudum. Özellikle The Breaker çok hoşuma gitti, üç günde 270 civarı bölümü okudum.

Şu an için ise aklımda Übel Blatt, Berserk, Kingdom, Noblesse, City of Darkness, Fullmetal Alchemist, One-Punch Man, Vagabond ve 20th Century Boys var. Toriko'yu da 30. bölümde bırakmıştım, şiddetle önerirseniz ona da devam edebilirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Edit: Tower of God'ı da yarıda bırakmıştım, ona da devam edebilirim.
Kokou no Hito'yu tavsiye ederim.

Bremeni bitirdim çok hüzünlendim. Hemencecik bitti ve aceleye getirmişler sanki en heyecanlı bölümlerdi ama gizem kısmını hiç uzatmadılar son 4-5 bölüm hemen açıkladılar falan bitti seri en son bu kadar duygulandığım seride Beelzebub olmuştu. Bununla iki etti of ya :(
Sonu aceleye gelmişti evet. Ama son sahnesiyle akıllarda kalacak hep :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık