Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

selam millet! tokyo ghoul konusu vardi sanirim, aradim bulamadim ama yinede ben buradan sorayim, 1 ve 2. sezonu izledim, mangaya nereden baslamam gerek? 2. sezon biraz karisik gibi geldi, 1. sezondan sonra mangaya baslamam daha mi iyi? ve internette okuduguma gore anime'de cok seyler atlatilmis ve gosterilmemis, dogru mu?
1. sayıdan başlamakta fayda var. İlk sezonda animenin leş bir yönetmenlik doğrultusunda atladıkları öğeler, Tokyo Ghoul'u Tokyo Ghoul yapan şeylerdi. Animenin 2. sezonunu ise dikkate almak lüzumsuz. Tırışkadan bir alternatif hikâyeydi.

1. sayıdan başlamakta fayda var. İlk sezonda animenin leş bir yönetmenlik doğrultusunda atladıkları öğeler, Tokyo Ghoul'u Tokyo Ghoul yapan şeylerdi. Animenin 2. sezonunu ise dikkate almak lüzumsuz. Tırışkadan bir alternatif hikâyeydi.
benimde pek aklima yatmadi dogrudan 62. sayidan baslamak, eger iyi scanlanmis bir gruptan bulursam kesin 1. sayidan baslicam. tesekkurler

Ben okudum ingilizcesinden. Çok ta sevdim.
İnternette yazıldığı sırayla seriyi okumaya başladım. İlk seri olan Baki Grappler’i bitirdim ancak sonraki seri ilk seriden tamamiyle farklı. Farklı bir Baki var, farklı bir hikaye var? Sanki paralel evrende geçiyor. Açıkcası pek bir şey anlamadım.

Seri hakkımdaki bilgilerini benimle paylaşabilir misin?

İnternette yazıldığı sırayla seriyi okumaya başladım. İlk seri olan Baki Grappler’i bitirdim ancak sonraki seri ilk seriden tamamiyle farklı. Farklı bir Baki var, farklı bir hikaye var? Sanki paralel evrende geçiyor. Açıkcası pek bir şey anlamadım.

Seri hakkımdaki bilgilerini benimle paylaşabilir misin?
Benim okuduğum sıra bu ve ben öyle bir şey yaşamadım. Muhtemelen yan hikayeleri falan okumuşsundur. Ana seri bu şekilde.
  1. Grappler Baki - 1991 to 1999
  2. Baki: New Grappler Baki - 1999 to 2005, Grappler Baki Sequel
  3. Hanma Baki - 2005 to 2012, Baki: New Grappler Baki Sequel
  4. Baki-dou - 2014 to ?, Hanma Baki Sequel

Benim okuduğum sıra bu ve ben öyle bir şey yaşamadım. Muhtemelen yan hikayeleri falan okumuşsundur. Ana seri bu şekilde.
  1. Grappler Baki - 1991 to 1999
  2. Baki: New Grappler Baki - 1999 to 2005, Grappler Baki Sequel
  3. Hanma Baki - 2005 to 2012, Baki: New Grappler Baki Sequel
  4. Baki-dou - 2014 to ?, Hanma Baki Sequel
İlk serinin sonu değilmiş. 72. bölümde Baki Doktor'u yendikten sonra 73. bölümdebaşka bir Baki'nin hikayesi başlıyor. Şimdi baktım aynı Baki imiş. Yalnız mangaka neden durduk yere ana karekter için farklı bir karekter tasarımı ve farklı bir kişilik oluşturduğuna anlam veremedim.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık