Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Kenshin'in animesi genelde filler bolumlerle dolu. Piyasada guzel altyazisi yok zaten ya da ben denk gelmedim su an filler olmayan bolumlerin altyazi isini bitirmek uzereyim bitirince paylasacagim. Mangasinin Shishio sonrasi kismini animede islemediler. Ovalar ya da movielerde falan gosterildi mi hatirlamiyorum. Bence guzel bir seriydi. Bakumatsu'yu, Meiji Donemini guzel anlatiyordu.

Kenshin'in animesi genelde filler bolumlerle dolu. Piyasada guzel altyazisi yok zaten ya da ben denk gelmedim su an filler olmayan bolumlerin altyazi isini bitirmek uzereyim bitirince paylasacagim. Mangasinin Shishio sonrasi kismini animede islemediler. Ovalar ya da movielerde falan gosterildi mi hatirlamiyorum. Bence guzel bir seriydi. Bakumatsu'yu, Meiji Donemini guzel anlatiyordu.
Esas olay ovalar ve movie'de kopuyor zaten, izlemediysen izle kesin. Filmi neysede ovalar çok iyi, hele ki Tsuioku-hen ;)

Önceden güncelden okurken kahkaha attığım sun-ken-rock, beelzebub, zippy zigy gibi seriler vardı şu an güncel devam eden komedisi yüksek seri var mı gintama haricinde?

Dorohedoroya tekrar başladım.Baş kısımları bir bölüm heyecanlı bir bölüm sıkıcı bir bölüm ise anlaşılmazdı.Mavi gece muhabbetleri(25.bölüm civarı) seri güzelleşiyor.Devam edelim bakalım.

Dorohedoroya tekrar başladım.Baş kısımları bir bölüm heyecanlı bir bölüm sıkıcı bir bölüm ise anlaşılmazdı.Mavi gece muhabbetleri(25.bölüm civarı) seri güzelleşiyor.Devam edelim bakalım.
Dorohedoro efsane seri ya, bu kadar orjinal bir seri çok nadir bulunur. Hayaşida ablamız muazzam iş çıkarıyor ama biraz daha biriksin diye bekliyorum ben. Şimdi baktım 155 çıkmış en son. :)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık