Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Sohbet - Tartışma

Vay vay vay aylarca bu 3 bölümü bekledim. Değdi de konu gittikçe ilginçleşiyor. Girdikleri o yer de ne olacak bakalım ama Garami neden kapıyı öyle görüyordu lan çok korkunç.. :(

Vay vay vay aylarca bu 3 bölümü bekledim. Değdi de konu gittikçe ilginçleşiyor. Girdikleri o yer de ne olacak bakalım ama Garami neden kapıyı öyle görüyordu lan çok korkunç.. :(
Onu bende çok merak ettim. Büyük ihtimalle kardeşi falandır diye düşünüyorum. Onun için yollara düşmüştür belki. Umarım yakın zamanda bölüm çıkar :(

Kendisi falanda olabilir mi diyeceğim de çok saçma olur. Belki öyle bir şey olduysa taşıdığı kılıç falan bir anlam kazanır. :D
Olabilir. Şu dev böceğe benzeyen hatun vardı ya. Onun durumuna düşmüştür, kapıya çivilemişlerdir bunu küçükken. Sonra birisi gelip kitabı okutturmuştur ve bu hale gelmiştir. Ki zaten yüzlerce yaşında Garami. Kitabı da büyük ihtimalle okudu :D

Olabilir. Şu dev böceğe benzeyen hatun vardı ya. Onun durumuna düşmüştür, kapıya çivilemişlerdir bunu küçükken. Sonra birisi gelip kitabı okutturmuştur ve bu hale gelmiştir. Ki zaten yüzlerce yaşında Garami. Kitabı da büyük ihtimalle okudu :D
Yani en mantıklısı da o kara dulmudur nedir ? O da Garamiyi avlamaya çalışıyor herhalde saçma sapan şekillere bürünen garip garip insanlar çıktı gene :D

Yani en mantıklısı da o kara dulmudur nedir ? O da Garamiyi avlamaya çalışıyor herhalde saçma sapan şekillere bürünen garip garip insanlar çıktı gene :D
O siyah odayı da o kara şey yaratmış olsa gerek. Dediğin gibi değişik değişik canlılar çıkmaya başladı :D Son bölümde son sahnedeki robotta Fallout oyunundan Synth aynı.

Cadı tarzı bir şey de o... O robotlar evet tuhaf olan onlar. Birde o kapı mevzusuna takıldım ben. 60. bölüm inşallah yakın zamanda çıkar :D
Umarım haberlerini bekliyorum. Bence bunlar geleceğe gitti. Başka açıklama bulamadım yani kapıdan geçmeler. Robotlar falan dediğine göre Souna nın gelmesini bekliyormuş. Kesin çılgın bir bilim adamı falan çıkar ortaya :D

Umarım haberlerini bekliyorum. Bence bunlar geleceğe gitti. Başka açıklama bulamadım yani kapıdan geçmeler. Robotlar falan dediğine göre Souna nın gelmesini bekliyormuş. Kesin çılgın bir bilim adamı falan çıkar ortaya :D
Geçmişte olabilir. Büyük ihtimal geçmiştir hatta. Geçmişte ne olduysa işte dünya yerle yeksan olmuş ya :D Dünyanın en güzel zamanlarını görüyorlardır :p

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 7)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık