Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Üye silindi 1004

2 sene daha devam etse one piece'i silermiş tarihten asdawdsad
Sildi zaten yahu daha napsın? Asıl Bleachçiler üzülsün. Zamanında böyle sanat yönetimi ve görüntü kasılsaymış One Piece’i tarihten silermiş.

Ayıbın Allah'ı var hem de. Mevzu görsellikse Bleach, SNK, HxH gördü anime alemi. Kimetsu'nun animesi hepsinden iyi ama arada uçurum yok. Üstelik saydığım serilerle Kimetsu'nun mangasını kıyaslayamazsın bile. Hxh'nin herhangi bir arcının giriş bölümleri etmez Kimetsu. Popüler kültürün gazıyla inanılmaz bir fenomen oldu ve saçma sapan bir şekilde köpek gibi sattı işte. Üzerine zerre anlam yüklenecek bir seri değil.
Tam Bleach yazıyordum. Bleach ve HxH görsellik olarak yakınına bile yaklaşamaz geçelim ikisini. Anca Ovalar ya da animasyon filmleriyle kıyaslarsak kıyaslayabiliriz. Bildiğimiz kamerayla film çekermiş gibi çekilmiş sahneleri kareleri vardı Kimetsu’nun. Bleach böyle görselliğe sahip olsa One Piece’i zaten gömerdi.

:( 2 tane cosplaylik karakter koy gerisi anime stüdyosunun animasyon başarısı... ya da ben körüm özelliğini anlayamıyorum. Aşırı klasik bir konu üzerine popüler serilerde bulunan sevilen karakter tiplemelerini yerleştiriyosun ve hikaye düz bir şekilde ilerliyo. Kesinlikle kötü bir seri değil hatta akıcı bir seri ama 83 milyon... ve bu seriyi efsanelerle kıyaslamak... :( cidden abartı geliyor...

Sildi zaten yahu daha napsın? Asıl Bleachçiler üzülsün. Zamanında böyle sanat yönetimi ve görüntü kasılsaymış One Piece’i tarihten silermiş.

Tam Bleach yazıyordum. Bleach ve HxH görsellik olarak yakınına bile yaklaşamaz geçelim ikisini. Anca Ovalar ya da animasyon filmleriyle kıyaslarsak kıyaslayabiliriz. Bildiğimiz kamerayla film çekermiş gibi çekilmiş sahneleri kareleri vardı Kimetsu’nun. Bleach böyle görselliğe sahip olsa One Piece’i zaten gömerdi.
Bir animenin kalitesini sadece görsellik belirlemez içerik de önemlidir. Hem görselliği hem de içeriğini ele aldığımızda Hxh anime dünyasının zirvesine koyabileceğimiz bir eserdir mesela. Ama bu seri büyük ihtimalle peak yaptığı dönemde dahi Kimetsu'nun onda biri kadar satmamıştır. Sen aradaki bu farkı seksi kamera açılarına bağlıyorsan eyvallah ben saçma sapan bir fenomenden başka bir şey demem.

Üye silindi 1004

:( 2 tane cosplaylik karakter koy gerisi anime stüdyosunun animasyon başarısı... ya da ben körüm özelliğini anlayamıyorum. Aşırı klasik bir konu üzerine popüler serilerde bulunan sevilen karakter tiplemelerini yerleştiriyosun ve hikaye düz bir şekilde ilerliyo. Kesinlikle kötü bir seri değil hatta akıcı bir seri ama 83 milyon... ve bu seriyi efsanelerle kıyaslamak... :( cidden abartı geliyor...
Efsane dediğin seriler para kazanmak için 200 bölümlük tasarlanmışken, 1000 sayıya uzatılmış seriler. ?

Hepiniz gerginsiniz konudaki göz kırpma emojilerinin konumlandırmasına bir bakın da keyfiniz yerine gelsin.

Şu efsane olayına çok ta şey yapmamak lazım sonuçta sonlarını görüyoruz :oleyo:

Demon Slayer'den sonra inşallah animenin kıymetini anlarlar bağzı şahıslar da biraz özen gösterirler.

Not: Satışta OP inanılmaz bir yerde ayrıca Batman'ı bile geçecek herhalde xD

Hepiniz gerginsiniz konudaki göz kırpma emojilerinin konumlandırmasına bir bakın da keyfiniz yerine gelsin.
Aahahahaha reis efsaneydi anasını satayım
Şu efsane olayına çok ta şey yapmamak lazım sonuçta sonlarını görüyoruz :oleyo:

Demon Slayer'den sonra inşallah animenin kıymetini anlarlar bağzı şahıslar da biraz özen gösterirler.

Not: Satışta OP inanılmaz bir yerde ayrıca Batman'ı bile geçecek herhalde xD
OP'a haftalık anime çıkartma işini bırakmazsalar bir bok yapamazlar Red. Herhalde böyle daha çok para getiriyor daha çok ekmek yiyorlar ki uğraşmıyorlar. Her arc için özene bezene anime yapacaksın sezonluk çıkaracaksın bir kaç yıl ara vereceksin vs anca öyle yani

Üye silindi 1004

Bir animenin kalitesini sadece görsellik belirlemez içerik de önemlidir. Hem görselliği hem de içeriğini ele aldığımızda Hxh anime dünyasının zirvesine koyabileceğimiz bir eserdir mesela. Ama bu seri büyük ihtimalle peak yaptığı dönemde dahi Kimetsu'nun onda biri kadar satmamıştır. Sen aradaki bu farkı seksi kamera açılarına bağlıyorsan eyvallah ben saçma sapan bir fenomenden başka bir şey demem.
Derdim içerik olduğu zaman okuyacağım ya da izleyeceğim seri zaten One Piece ya da ne bileyim Naruto falan olmuyor. Hxh zirveye koyulur ona bir şey demem. Ama 1000 sayıdır gereksiz uzatılmış bir seriyi de zirveyi koyup uğruna üzülmezsin. One Piece için Alabasta dönemi bitecekti diyorlar bu gerçeği düşününce Kimetsu’dan bile daha büyük bir çöp.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık