Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Ben ücretsiz olarak okuyabileceğim halde okuyasım gelmiyor, japonların da para vermemesi çok normal hatta fazla bile satmış.

medyanın bu kadar dilinde olmasına rağmen adam gibi black clover gördüğümü hatırlamıyorum burada, özel bir sebebi mi var yoksa sadece satış konusunda başarısız mı?

medyanın bu kadar dilinde olmasına rağmen adam gibi black clover gördüğümü hatırlamıyorum burada, özel bir sebebi mi var yoksa sadece satış konusunda başarısız mı?
Satış konusunda çok başarılı değil diye biliyorum. 170 bölümlük animesine rağmen 19 milyon satmış toplamda.

Bu japonların sanılandan daha düşük iq lu olduğunu net gösteren sonuçlardır.Hala One Piece denilen paçavraya dönmüş seri bu kadar satıyorsa Oda ya kimse laf söylemesin.Kafasına göre o kadar hafta bölüm çıkarmamasına rağmen birde bu satışlar.Yılda toplasan zaten 20-25 sayı çıkarıyor.

yine de sodex'in dediği gibi 170 bölümlük animesi olan, jjk ve kny ile beraber adı anılmasına rağmen satış rakamları düşük bence, magi ve dgm daha çok satmış :cool:
Magi japonyanın haftalalık olarak en popüler 3. dergisi shonen sundayda çıkıyordu zamanında çok popülerdi zaten, BC'ye kılıf uydurmaya gerek yok kötü seri olduğu için satmıyor. Hem jumpta yayınlanan hem ana akım bir bs için vasat rakamlar.

DGM de haftalık olarak big3 le yarışıyordu sattığı yıllar o yıllar zaten sonrası ufak bir kemik kitle kaldı.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık