Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

Yeni dört büyükler bunlar işte nereden nereye.Akademi bana çocuksu geliyor.Kimetsu animesi sağlam fena değil mangayı bilmiyorum.
Sonunda hak ettiği yere geri dönmüş Jujutsu. :utan:
Bleach’in mirasını devralmış analizlerde yazıyor o yüzden destekliyorum.Karakterler daha sağlam olup örgüt işleri daha özenli olsa tam olacakmış gerçi kasmamış.

Yeni dört büyükler bunlar işte nereden nereye.Akademi bana çocuksu geliyor.Kimetsu animesi sağlam fena değil mangayı bilmiyorum.
Ben bunların arasından en çok övülen eser olan Jujutsuta başladım. 10 bölüm falan izledim. Güzel mi? Fena değil. Ama efsane falan denecek bir tarafınu da havasını da göremedim. Belki uzun zamandır bu işlere bulaşmış birisi olarak gençler benim manga boomerı olduğumu düşünebilir. Ama katılmıyorum çünkü aslında çok uzun yıllar devam etmedim. Birkaç popüler eseri hızlıca tüketip bir iki sene sonra uzaklaştım böyle şeylerden.

Gerçekten iyi. Yani kendim açıklama isterdim ama zaten şu an 161 sayı var mangadan önce animeyi izlesen geriye 100 bölüm falan kalıyor ki akıp gidiyor. Tek oturuşta bile bitirirsin bence sürükleyici ve bi o kadar çekici.
Animesi aşırı övülüyor. Hatta manga dan bile iyi diyorlar. Listeye aldım. En kısa sürede başlıyıcam.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık