Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga Satışları

OP'un hikayede geldiği nokta olarak -şahsen benim de çok beğenmediğim- o seriler gibi olması gerekiyordu şu an. Ulan her şey o noktaya gelmiş. Bırak artık halkın dramını ya da saçma sapan şeyleri. Çiz dövüşleri ve geç. Yapsaydın şu an en fazla satan belki de sen olurdun. Sadece Yeni Dünya'nın hakkını vermen gerekiyordu, onu GL'den daha çocuksu yapman değil.

olay çok basit kısa seriler ve akıcılar, uzatmıyorlar. millet beğenirse tüm ciltleri alıyor işte. şu dönemde kim gidip 90 cilt alacak? ki opa yeni okuyucu/izleyici kitle de gelmiyor aynı sebepten. kemik kadroyla devam ediyor. bunun serinin kötü gitmesiyle çok alakası olduğunu sanmıyorum.
Like verecektim aşk verdim. Güzel ve farklı bür bakış açısı. Zeki insansın. Tebrikler.

Abi sizi bilemem ama 1000 bölümlük eseri son 150 200 az bozdu diye gömmem. :D
Ya Bnha da ilk çıktığında acayip övülüyordu. Şu an Usopp'un burnu Bnha evreninden daha büyük, mangakası evreni genişletmeyi beceremedi. Snk'nin mangakasına tapıyorlardı. Manga tarihinin en leş finallerinden birini yaptı. Jujutsuymuş, Kimetsuymuş falan bunlar eğlenilecek seriler. En sonunda dönüp dolaşıp gelecekleri yer Op. :s

Ya Bnha da ilk çıktığında acayip övülüyordu. Şu an Usopp'un burnu Bnha evreninden daha büyük, mangakası evreni genişletmeyi beceremedi. Snk'nin mangakasına tapıyorlardı. Manga tarihinin en leş finallerinden birini yaptı. Jujutsuymuş, Kimetsuymuş falan bunlar eğlenilecek seriler. En sonunda dönüp dolaşıp gelecekleri yer Op. :s
Op'tan kaçış yok.

Bu serilerle eğlenilir. Ama ölürsen cenazene One Piece gelir ;)

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık