Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Manga gösterilen savaş lordları sıralaması

Fikriniz ?

• Kullanılan toplam oy
    44
Hancock'un bildiğini nereden çıkardın?
Bu alıntıyı gördüğümde herhalde seriyi yeni bitirmiş üye dedim ama sen olduğunu gördüğümde şaşırdım :ehe:

Luffy'de olan şeyin kral haki olduğunun ilk söylendiği yer Amazon Lillydi ve orada denmişti Hancock dışında kimsede görmedik vooov diye.

Yahu güçleri hiç gösterilmeyen karakterler hakkında nasıl bu kadar net konuşabiliyorsunuz hayret ediyorum bazen :D. Hancock'un vasıfsız denizcilere vr korsanlara saldırması hariç tek bir sahnesi dahi yok. Bir de şu taşlaştırma meselesi var ama hakin yeterince güçlüyse bunlara karşı konulabileceğini gördük zaten.

Neyse sıralama bence de doğrudur. Mihawk'ın en güçlü shici, Buggy'nin en güçsüz olanı olduğundan eminiz. Aynı şekilde Law'ın Dof'tan güçsüz olduğundan da. Kalanu da doğrudur. Ama tek bir şeu hariç, Weevil'in seviyesi.

Oda Weevil'i o zaman göstermek istemedi. O yüzden öncesinde bahsettirdi. Sebep gayet basit.
Gutts biraz aceleci girmişsin bunlar beklenti ben Hancock, Dof ve Kumadan kesin olarak güçlüdür demiyorum seri şu noktadayken bu kadar potansiyel vaadeden kral hakisi gücüne sahip bir karakterken beklentim bu yönde hem ben buraya epirisine yazmıyorum gerçekten Luffyle evleneceğini düşünüyorum. Zoro, Kralın sağ koluysa, Hancock Kralın hanımı, Korsanların Kraliçesidir.

Sıralama daha Weevildan fail niye ciddiye alayım.

Bu alıntıyı gördüğümde herhalde seriyi yeni bitirmiş üye dedim ama sen olduğunu gördüğümde şaşırdım :ehe:

Luffy'de olan şeyin kral haki olduğunun ilk söylendiği yer Amazon Lillydi ve orada denmişti Hancock dışında kimsede görmedik vooov diye.
Kral haki olduğunu biliyorum abi, orada Yamato ve Big Mom gibi bilen diyor. İleri kullanımdan bahsettim onu biliyor mu?

Sen Yamato ve Big Mom'u örnek veriyorsun onlar gibi diyerek. Onlar ileri düzey kullanıyor, Hancock ileri düzey kullanıyorsa zaten daha üste koyarım. Kaplama tekniğinden bahsettim.
Yamato ve Big mom gibi kullanabiliyor demedim ben, O iki kadın ve Hancock dışında bu gücün bahşedildiği kadın yok dedim.

Weevil'in elbaf arc'ında Luffy'nin rakibi olma ihtimali var. Oda bu karakter için planlarım var, benim için çok havalı bir karakter gibi bir şey demişti.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık