Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Manga 691'in Kapağı

Yaşlarla alakası yok olayın. Herkesin gençliği çizilmiş. Smoker'da Sengoku'nun arkasındaki adam.

Yaşlarla alakası yok olayın. Herkesin gençliği çizilmiş. Smoker'da Sengoku'nun arkasındaki adam.
Smoker; Vergo, şu Z'nin mekanik kolu ile omzunun birleştiği yerin üstündeki adam değil mi ?
Birde Sengoku ile mekanik kol arasında kalan şapkalı adam kim, bana Garp'ın yanındaki kılıç ustası gibi geldi.

Soytarii26

Arkadaşlar Garp'ın 25 yıl önceki hali diye Smoker'ın da 25 yıl önceki hali değil. Garp'ın 25 Smoker'ın 15 Sentoumaru'nun 5 sene önceki hali felan bunlar. Yoksa Garp o yaştayken Sentoumaru, X Drake daha portakalda vitamin adam onu nasıl çizsin. Böyle çizmiş :D

Smoker; Vergo, şu Z'nin mekanik kolu ile omzunun birleştiği yerin üstündeki adam değil mi ?
Birde Sengoku ile mekanik kol arasında kalan şapkalı adam kim, bana Garp'ın yanındaki kılıç ustası gibi geldi.
Z'nin gençliği yok orada. Kendisi ortada duruyor, şimdiki haliyle. Bogart'ı diyorsun. Adamın yüzü gösterilmedi hiç. Bilemiyorum o yüzden.

Garp'ı nedense veritas'ın ana karakterine benzettim:D Gerçi uzun zaman önce okumuştum veritası yanlış hatırlıyor olabilirim. Ayrıca harbi karizma adammış ama strong world episode 0 daki hali daha iyi hatta tüm serinin en karizmatik adamı bence.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık