Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Malazan: Book of the Fallen

10 kitabı ne kadar sürede çıkarma planları var? Yani bitmiş bir seri sonuçta bir iki yıla tamamlarlar İnşallah. Umarım yarıda bırakmazlar. O kadar övülüyor ki muhtemelen alırım ilk kitabı sonrasına bakarız artık.
Bu kadar kısa sürede tamamlanmaz. Bence 3. kitap çıktıktan sonra satış rakamlarına bakacaklar, ona göre seriye devam edecekler. Serinin yarım kalma olasılığına kendimi hazırladım ben şahsen.

Serinin yarım kalmayacağı bir durumda bile en iyi ihtimalle yılda 2 kitap çıkar. Yani 3+2+2+2+1 şeklinde dersek bu yıl dahil en kısa 5 yılda biter seri.

Malazan Yitikler Kitabı 1
Ay Bahçeleri
İlknoktada (İthaki'nin kitap sitesi) on siparişe açılmıştır(26 Ocaktan itibaren dağıtım başlayacak)
Karton kapak versiyonu 100 lira raf fiyatı ile satıcıya çıktı. İlknoktada 19-20-21 Ocakta yüzde 50 indirim olduğu için şu an 50 lira. Karton kapak alacak varsa kaçırmaması tavsiye edilir.

Ciltli versiyon farklı bir kapakla satışa sunulacak. Ciltli versiyon maalesef bugüne yetişmemiş, gelecek hafta gelecek herhalde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tanıtım yazısı.

''EN GÜZEL HAYAT, TANRILARIN GÖZÜNE BATMAYANDIR. HÜR KALMAK İSTİYORSAN, SESSİZ SEDASIZ YAŞAMALISIN.”

Şehirlerin baş tacı, bir rivayet üstüne inşa edilen şehir Darujhistan… Gaz lambalarının mavi ışığında geceleri bir inci gibi parlayan bu şehir, Genabackis kıtasının ev sahipliği yaptığı Özgür Kentler arasında, Malazan İmparatorluğu tarafından ele geçirilmemiş son yerdi. Ve İmparatorluk doymak bilmez bir iştahla gözünü Darujhistan’a çevirmişti. İmparatoriçe Laseen mutlak hâkimiyet için her şeyi göze almıştı.

Ancak Darujhistan dışarıdan göründüğü kadar savunmasız değildi. Şehrin dolambaçlı sokaklarında Yılanbalığı ismindeki casuslar efendisi, şehrini korumak için gizemli güçlerle bir çatışmaya girmişti. Şehrin çatılarında geceleri bir suikastçı savaşı veriliyordu. Şehrin tepesindeyse, yönetimi elinde tutan efsuncular cemiyetiyle ittifaka girmiş olan büyücü-suikastçı Tiste Andii ırkının lideri Anomander Rake, uçan kalesi Ay Tohumu’nda harekete geçme vaktinin gelmesini bekliyordu.

Tanrıların da oyuna katılmasıyla, Darujhistan üzerinden yapılan tüm planlar suya düşme tehlikesiyle karşı karşıya kalacaktı. İnsanların gelip geçici hırsları, tanrıların ebedi çatışmalarının altında ezilecekti. Ve tanrıların unuttuğu bir gerçek gün yüzüne çıkacaktı: Faniler de bir tanrıyı öldürebilirdi.

“Size verebileceğim tek tavsiye, vakit kaybetmeden Ay Bahçeleri’ni okumaya başlamanız.” –Stephen R. Donaldson

“Bu eser, epik fantastiğin zirve noktası olabilir.” –Glen Cook

Sonunda yıllardır beklenen seri geldi.Umarım iyi bir satış olurda İthaki yarım bırakmaz kitapları. Fiyatı da baya uygun bence şu döneme göre.Başka yayınevlerinde indirimli fiyatı 60-70 liradan başlıyor böyle kitaplar.Ben ciltlisini bekleyeceğim ama.O da herhalde indirimle 100 tl falan olur.

Sonunda yıllardır beklenen seri geldi.Umarım iyi bir satış olurda İthaki yarım bırakmaz kitapları. Fiyatı da baya uygun bence şu döneme göre.Başka yayınevlerinde indirimli fiyatı 60-70 liradan başlıyor böyle kitaplar.Ben ciltlisini bekleyeceğim ama.O da herhalde indirimle 100 tl falan olur.
İlknoktadaki ekstra indirime denk geldi de 50 lira oldu. Normal durumda indirimler yüzde 35 olur genelde. Yüzde 35 olsa 65 liraya denk gelir.
Yayınevinde çalışan biri akşama yetiştirmeye çalışıyoruz demiş ciltliyi. Yani akşamı bekle, belki gelir.

İlknoktadaki ekstra indirime denk geldi de 50 lira oldu. Normal durumda indirimler yüzde 35 olur genelde. Yüzde 35 olsa 65 liraya denk gelir.
Yayınevinde çalışan biri akşama yetiştirmeye çalışıyoruz demiş ciltliyi. Yani akşamı bekle, belki gelir.
İyi denk getirmişler o zaman indirime.Baya satış olur.Akşam gelirse çok iyi olur hazır indirim varken.

Yarına kadar belli olursa, ciltli alırım ben de. Yoksa karton kapak alacağım, güzel indirim gelmiş.
Ben her türlü ciltli alacağım ya.Karton kapaklı kitaplar çok kolay hasara uğruyor.Ben de kitaplara pek özenli davranmadığım için citliyi tercih ediyorum.Özellikle sevdiğim kitaplar olunca.Bugüne yetişmezse 2-3 tane Asiof kitabı satıcağım Malazan'ın parası çıkar.

İlknokta indiriminin uzaması durumu söz konusu. Yarın netleşir indirimin durumu. Eğer ciltli bekleyen varsa en azından yarına kadar bekleyebilir.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık