Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Mahsun J (2024-)

Diziyi beğendiniz mi?

• Evet, beğendim.

Kullanılan: 31 93.9%
  • Hayır, beğenmedim.

Kullanılan: 2 6.1%

• Kullanılan toplam oy
    33
bu arada tüm bölümleri yeni bitirdim dizi ciddi ciddi birebir HUNG :)

Hung, Amerikan HBO televizyonunda yayınlanan bir komedi, kara mizah dizisidir.

Dizinin ana karakteri Ray, bir okulda basketbol koçluğu yapan, karısı tarafından terkedilmiş, mutsuz ve başarısız bir adamdır. Üstüne evide yanınca çocuklarını eski karısına yollamak zorunda kalmıştır. Babasından kalan evini yaptıracak para bulamayan ve manevi değeri sebebiyle satmak istemeyen Ray, evinin bahçesinde kurduğu çadırda yaşamaya başlar.

Umutları tükenmeye başlayan Ray, "Nasıl Milyoner Olunur" adlı bir kursa kaydolur ve burda eskiden tek gecelik bir ilişki yaşadığı Tanya ile karşılaşır. Kurs çıkışı yaşadıkları birliktelik sonrası Ray, hiç bir şey olmamış gibi evi terketmeye kalkınca Tanya kızarak "sana para kazandıracak tek şey o kocaman penisin" diye azarlar. Tanya'nın bu lafı sonrası Ray'in aklına parlak bir fikir gelir, jigololuk yapmaya başlıcaktır. Tanya'da belirli bir yüzde karşılığında Ray'e müşteri getirecektir.

Son düzenleme:
Röportaj Adam kanalını severim. Bunu da o sebeple takibe aldım.

İlk 2 bölüm gayet iyiydi bana kalırsa. İllegal Hayatlar pek hoşuma gitmemişti ama bu olmuş bence. Ha yer yer çok gereksiz kısımlar da oluyor ama genel itibariyle iş yapar. Mahsun'un oyunculuğu da gayet iyi geldi bana, ki ÇGHB'de de gayet iyiydi.

Şu anlık Gibi ile kıyaslamak için erken. Ama takibe değer.

İkinci bölümün sonunda benim de gözümden yaş geldi, çok iyiydi gerçekten.

Not: 3.bölüm de gelmiş ona da bakarım birazdan.

Son düzenleme:
Dördüncü bölüm ikinci kısımdan sonra açıldı.

Şu Bahar olayını bitirsinler artık, gereksiz bir hikaye döngüsü çünkü. Bu bölümle bitmiş gibi görünüyor, umarım öyle olur. Ateş olayı da bitmiştir umarım.

Sarp karakteri hippi takılan, ama ruhani şeylere takmış tip steryotipi olarak karşımıza çıktı, şimdilik Leyla ile takılıyor. Varlığı olası Mahsun Leyla ilişkisini engelliyor, o yüzden dizide kalsın.

Dizinin en bomba karakteri Sultan olmuş, her repliği ayrı komedi. Mahsun'la olan muhabbetleri çok iyiydi. Sürekli zengin kadın olayı bayardı zaten. Ayrıca Mahsun'un ev sahibi olan Doblo'lu enişte modeli de ayrı bir dünya.

Dördüncü bölüm dizinin başyapıtı olmuş en son ne zaman güldüm bu kadar hatırlamıyorum çok iyi bir yan karakter dahil olmuş kalıcı olur umarım. :D

İlk bölümden sonra devam edesim gelmedi pek. Mahsun'un komedi tarzında bana gitmeyen bir yan var, o da çok konuşuyor olması.

4. bölümde efsane bir karakter girmesine rağmen tempo bi tık düşmüş. Ama güzel böyle devam. Bahar muhabbetinden bir bok olmaz diziye zarar verir umarım bir daha gözükmez

4.bölümde dizi açılmışta böyle sarmadı gibi. Ekibi ile adana videoları yapmışcasına iş olmuş ilk 3. Potansiyelli lakin durağan giderse meh. Hayatı göstermeleri lazım mesaj verme cabası dışında. Gerek yok yaşıyoruz zaten yeterince mesajlar verildi yazılı-görsel basınlarda. Gerçekliği göster maho anlatma..

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık