Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Magmar vs Charizard

Magmar vs Charizard

• Kullanılan toplam oy
    71
Magmar'ın savunması Charizard'a göre çok düşük. Yine hız olarakta Charizard'tan yavaş. Hızlı olsa saldırılardan sıyrılıp kazanabilirdi.

Magmar'ın bölge avantajı varmış ama pek etkili kullanamamış gibi.

Charizard ilk başta magmadan çekiniyor ama sonra görüyoruz ki magmadan hiç etkilenmemiş. Charizard'ı hiç sevmem gönlüm Magmar'dan yana.

Son düzenleme:
Charizard favorimdi. Çocukken izlediğim bir şey olduğu için hatırlamıyorum animeyi ama her türlü yine de Charizard derim. :utaniyorum:

Charizard daha hızlı, TM kullanmadan kıyasladım Air Slash ile 2 turda alır. Magmar'ın Hyper Beam'i var fakat bir tur kullandıktan sonra diğer tur yine saldırının hazırlanmasını beklemek zorunda, eğer üst üste atabilseydi bile daha yavaş olduğundan yine kaybederdi.

Magmar dövüşü bayağı üstün götürmüştü dövüş onun hakkıydı. Zorlama bir galibiyet Charizard'ın galibiyeti.

Ash'in Chari aşırı güçlüydü, Aerodactyl'i yenmişti yanılmıyorsam, ateş pokemonu olup onu yenen Magmar'ı hayli hayli yener. Bilenler bilir pokemoncraftta Aero 720 ile tek atardı ateş pokemonlarına yani çok güçlü bir kaya pokemonu.

Bu arada magmarı severim hele o volkanı durdurma çabası falan olsun takdir edilesi, zaten Chari de bunu görünce onu rakibi olarak görmüştü.

Charizard daha hızlı, TM kullanmadan kıyasladım Air Slash ile 2 turda alır. Magmar'ın Hyper Beam'i var fakat bir tur kullandıktan sonra diğer tur yine saldırının hazırlanmasını beklemek zorunda, eğer üst üste atabilseydi bile daha yavaş olduğundan yine kaybederdi.
Magmar'ın defansı çok düşük öğrenebileceği fisiksel hasar saldırıları toprak tipi deprem ile tekler , TM olmasa bile HM fly ile bile alır.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık