Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Magellan'ın Seviyesi

Magellan'ın Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2. Kaptanı etmez.

Kullanılan: 72 33.0%
  • Yonkou'ların 2. Kaptanına eşittir.

Kullanılan: 106 48.6%
  • Amirallere Eşittir.

Kullanılan: 35 16.1%
  • Amiraller'den daha güçlüdür

Kullanılan: 5 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    218
Magellan Lucci yi alır bence. Lucci nin devasa rankyakuları ı almazsa venom demon ile Lucci yi siler.

Caesar Magellan ı alabilir mesela. Meyvesi logia, inu ile nekoyu harcayan zehirli gazı içine çekecek kadar sağlam. Bu adama zehir mehir işlemez üstelik birde üst evre gaz logiası

Cp0 ın en güçsüz elemanlarıda Caesar ı alır. Lucci ye gerek yok, diğer üyeler döver yani.

Bu biraz karışık düz mantık bakmamalıyız. A B C olayı birbirlerine karşı üstünlükleri mevcut.
Rankyakularla alır bu adama zehir tutturamaz magellan soru kami e bunlar güçlü taktikler magellan meyve adamı Lucci alır Magellanı Magellan'ın cp0daki rakibi Kaku'dur onu alır belki

Rankyakularla alır bu adama zehir tutturamaz magellan soru kami e bunlar güçlü taktikler magellan meyve adamı Lucci alır Magellanı Magellan'ın cp0daki rakibi Kaku'dur onu alır belki
Magellan jet bazuka yerkenki gibi rankyakuyu karşılarsa işi zor zaten. Rankyaku gaichou büyük gemiyi bile kesiyor sonuçta. Ama Magellan zehir ile kendisine yol bile yapıyor. O yoldan hızlıca geçiyor telefondayım atamıyorum şuan sayfayı.

Lucci akıllıysa hep uçarak geppou yaparak Rankyaku sallayarak dövüşsün ona karşı. Shigan ile saldırarak ya da tekkai falan yaparak işi zor, paso Rankyaku çalışmalı.

Magellan jet bazuka yerkenki gibi rankyakuyu karşılarsa işi zor zaten. Rankyaku gaichou büyük gemiyi bile kesiyor sonuçta. Ama Magellan zehir ile kendisine yol bile yapıyor. O yoldan hızlıca geçiyor telefondayım atamıyorum şuan sayfayı.

Lucci akıllıysa hep uçarak geppou yaparak Rankyaku sallayarak dövüşsün ona karşı. Shigan ile saldırarak ya da tekkai falan yaparak işi zor, paso Rankyaku çalışmalı.
Magellan rakibini çok küçümsüyo Ivankov'a senin gibi çöp şaklaban ile kaybedecek vaktim yok gibi bir şey demişti tobu shiganın görmediğimiz şekilleri var ise eğer rankyaku ve tobu shiganlarla uzaktan dürte dürte alır ve bu adamın sorusu var.

Yonko 3. komutani dahi edecegini sanmiyorum. Cracker, Dof’un cizik dahi atamadigi G4’ten kol aliyordu. 2 sene onceki Luffy’nin G2 ile bagirttigi adama Cracker Pretzel ile vursa tekleme ihtimali yuksek. Venom Demon’u Mr. 3’nin meyvesi bile bir sure tutabiliyordu, Cracker’in klonlari cok daha dayaniklidir ve Cracker onlardan istedigi kadar yaratabiliyor.
Smoothie’nin meyvesi zaten zehire karsi direnc saglayan bir meyve (bkz. Reiju ornegi)
Katakuri’nin meyvesi ozel Paramecia olarak geciyordu diye hatirliyorum. Meyve Logia ozelliklerini gosteriyor ama Mochi dogada saf halde bulunan bir element/madde olmadigi icin Paramecia olarak geciyor. Onun disinda FS zaten Magellan’in normal formunda Katakuri’ye temas etmesini fazlasiyla zorlastiriyor. Venom Demon icin ise Katakuri’nin meyve uyanisi gayet etkili bir cozum. Uyanisi kullandigi zaman havada Mochi kollari olusturup, onlara Haki yukleyerek Luffy’e hasar verdigini hatirliyorum. Magellan’in Katakuri’ye vurabilmek icin hicbir sansi yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık