Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Magellan'ın Seviyesi

Magellan'ın Seviyesi ?

• Yonkou'ların 2. Kaptanı etmez.

Kullanılan: 72 33.0%
  • Yonkou'ların 2. Kaptanına eşittir.

Kullanılan: 106 48.6%
  • Amirallere Eşittir.

Kullanılan: 35 16.1%
  • Amiraller'den daha güçlüdür

Kullanılan: 5 2.3%

• Kullanılan toplam oy
    218
Ace çok rahat alır Magellan'ı. İd'de Luffy'e zehirle saldırırken ateşin içinde eridi gitti zehri, Ace hikenle tek atsa şaşırmam ona yetenek bazında. Jet Bazuka'ya çiz çöken adamın Hiken'e dayanacağını hiç zannetmem.

Ayrıca Caesar'a da zehriyle çizik bilen atamaz.Caesar zehir konusunda bunun Tanrısı oluyor, zehirli gazıyla.

Hakide kullandığını sanmam, kullansa bile Luffy gibi bir dövüş stiline sahip değil kendisi.
Yok artık daha neler.

2. Komutan eder bilmem ama sağlam karakter. Üstün olduğu meyveler var. Ama salt meyve gücüyle karşılaştırılamaz bence. Yolsa gorosei neden orda harcasınki onu.

Hala 2y öncesi diyenler var şaka gibi resmen.Oda resmen seriyi baştan yaptı 2y sonra.Salak saçma bir anda hakiye sahip olanlar güçleri durduk yere artanlar falan ne ararsan var.İşine gelince 2y öncesi ile sonrasını karşılaştıranlar işine gelince de ayrı tutuyor.Tam komedi.Bunları yazarken daha Oda nın salakça güç dengesi muhabbetine girmedim bile.Bir sahnede bir karakterden tek yiyen Lufy ilerleyen dönemde tokat manyağı yapar vb.Magellan Tüm teach tayfasına tek attığında yok efendim hazırlıksız yakalandı falan diğer sahnede ekstra yan adamlar dahil komple dalmalarına rağmen gene Magellan zayıf olur.O panzehiri almasalardı gene tek yiyeceklerdi.

Hala 2y öncesi diyenler var şaka gibi resmen.Oda resmen seriyi baştan yaptı 2y sonra.Salak saçma bir anda hakiye sahip olanlar güçleri durduk yere artanlar falan ne ararsan var.İşine gelince 2y öncesi ile sonrasını karşılaştıranlar işine gelince de ayrı tutuyor.Tam komedi.Bunları yazarken daha Oda nın salakça güç dengesi muhabbetine girmedim bile.Bir sahnede bir karakterden tek yiyen Lufy ilerleyen dönemde tokat manyağı yapar vb.Magellan Tüm teach tayfasına tek attığında yok efendim hazırlıksız yakalandı falan diğer sahnede ekstra yan adamlar dahil komple dalmalarına rağmen gene Magellan zayıf olur.O panzehiri almasalardı gene tek yiyeceklerdi.
Algı operasyonu yapmana gerek yok güzel kardeşim, karakterleri yeteneklerine göre kıyaslamayı öğrenin artık, DÜZ MANTIK GÜÇ SEVİYELERİ HER ZAMAN GEÇERLİ DEĞİL!

Magellan'a güçsüz diyen yok burada yani, gene çok tehlikeli bir meyveye sahip ama bazı şeylerde yetenekler önplana çıkıyor.

Crocodile'ın lafı boşuna değildi '' Bazı yetenekler bazı yeteneklerle nasıl etkileşime geçiyor '' olayı.

Caesar > Magellan'ı anlamak çok basit birşey.
Ace > Magellan'ı anlamak çok basit birşey.

Ama Caesar'ı ve Ace'i yenen adamlarda Magellan'a yenilebilir gayet ben bunu savunuyorum.

Tashigi'de haki varken, ivankov, crocdile, jinbei nin korktugu adam da mı olmayacak? Hatta arttiriyorum. Bir haki turunde uzmandir.
Şu korktu şunu yendi olayı yok şu arkadaşa attığım mesaj aynen sanada gelsin. Karakterlerin birbirlerine karşı etkileşimi var, sen gelmiş Tashigi'de haki varken diyorsun?

Franky'de haki yok diyorum bende, Tashigi > Franky mi?

Tashigi'de haki varken, ivankov, crocdile, jinbei nin korktugu adam da mı olmayacak? Hatta arttiriyorum. Bir haki turunde uzmandir.
Bugüne kadar kaç tane karakterde hakide uzmanlık gördün de Magellan'dan bekliyorsun yahu.King,Marco,Shiryu gibi adamlar göstermemiş iken hele daha.

Her hangi bir sağ kolu indirebilecek ekibin ardına bakmadan kaçtığı adam. :bilmem:
O ekip Marco'nun kılına dokunamazdı ya da Katakuri'nin.

Sakin beyler. Magellan güçlü karakter. Aksini iddia eden yok ki. Ama maribeford öncesi sonrası denmesinin sebebi var. Marineford'dan sonra karakterler çok güçlendi. Mesela marco 2. Adam değil mi? Katakuri de 2. Adam. Burdan bakın olaya.

Yanlıs hatırlama ıhtımalım yuksek -yada anımeyle karıstırıyorum- bu adama amıral kadar guclu denmıstı bırılerı tarafından. Tabı bu sozlere ne kadar guven olur bılemem.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık