Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Magellan'ın Güç Seviyesi

Magellan Hücresinden kaçmayı başarmış hangi seviye adamları zaptedebilir ?

• Impel Down sınırları içerisinde One Piece evreninde bulunan herkes

Kullanılan: 29 29.3%
  • Impel Down sınırları içerisinde Elit Komutan ligindeki adamlar

Kullanılan: 62 62.6%
  • Komutan altı adamlar

Kullanılan: 8 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    99
Magallen'ın kendi meyvesinden niye etkilendiği açıklanmış mıydı?
Meyvesi yüzünden tuvaletten çıkamıyordu diye hatırlıyorum. Ciddi bir konu muydu yoksa Oda'nın luzümsuz şakalardından biri miydi?
Meyvesinden değil, ben zehir adamım zehir yemeliyim diye düşünüp zehir yediği için sürekli bağırsak problemi yaşıyor. Lüzumsuz şaka kontenjanından değerlendirilebilir.

Neden İmpel Down sınırları içerisinde ? İmpel Down dışınıda meyvesini kullanamıyor mu
Anketi soruyorsan Bentham dünyanın en güçlü korsanlarını zaptedecek gücü olan Cehennemin Kralı demişti Magellandan için ben de güç seviyesinin sorulduğu bir konu varken, gerçekten buradaki her türlü karakteri gücünün dar alanda etkinliği sayesinde herkesi zaptedebilir mi diye sordum.

Küçük akvaryumdaki büyük balık.
Yani bulunduğu konum itibariyle akvaryum gibi haklısın ama yine de en azından bir göl falan diyeydin yav haha.
Konuyu da zaten bunun için açmıştım hala dayanıklılığı çöp gibi yorumlanıyor... :confused:

Yami Teach'te yenilir o zaman senin dediğin adamlara.. ne de olsa Gear2ye böbreğini kusuyordu..

Who's Who cp9 Lucciyle kıyaslıyor kendini.
Enele 500milyonluk korsan deniliyor.

2 yıl önceki Luffy şu tür darbeler alıyordu.
Aokijinin buzunu da yiyor. Borsalinonum tekmesini de...

Sizin mantığa göre bu saldırılar şimdiki karakterlere işlemez... Matematik yapar gibi iki yıl öncesi ve sonrası arasında güç kıyası yapmak okuyucuyu yanıltır..

1030lu sayılara gelmişiz hala Lucciden dahi diye bahsediliyor...
Yalnız Lucci de iki yıl öncesinin kral adamıdır. Bu adamı da Yk2-Yk1 arası görüyorum ve potansiyeli sağ kol-amirale kadar gider bu adamın.

Lucci, Magellan, Shiryu, Enel, Jozu.. Bunlar iki yıl öncenin özel adamları.

Yani bulunduğu konum itibariyle akvaryum gibi haklısın ama yine de en azından bir göl falan diyeydin yav haha.

Yalnız Lucci de iki yıl öncesinin kral adamıdır. Bu adamı da Yk2-Yk1 arası görüyorum ve potansiyeli sağ kol-amirale kadar gider bu adamın.

Lucci, Magellan, Shiryu, Enel, Jozu.. Bunlar iki yıl öncenin özel adamları.
Marco değil yani :artiz:

Saçma olmazdı eğer öyle bir şey olsa anında formunu kaybederdi. Çünkü Alabasta da kum formu su ile temasta formunu tamamen kaybediyordu, bu sebeple Crocodile kuma dönüşemiyordu. Yani meyvelerin birbirlerini etkileme faktörleri var. Croc'un meyvesinin antisi de ''Su'' olarak lanse edildi. Diğer akışkanlar da etkilese zaten ''Sıvı'' olarak lanse edilmesi gerekirdi. Bununla beraber kum ve magma temas ettiğinde kumun formu bozulurdu diğer meyvelerde olduğu gibi, ya da saldırı etkisiz kalırdı, işlemezdi. Böyle bir şey olmadı net olarak hem saldırı işledi hem de kum formu bozulmadı.

Sen yine sataş da bunları göz ardı etme... :D
Saka’ya yaptığı anlık birşey.Sinsice buzların altından yaptı anında kesti ki anlamasın geldiğini.Haki bile basmış olabilir kumlar erimedi diyorsan ama sanmıyorum.Saniyelik bir saldırı erise ne olur slash işlevi gördükten sonra.Peki sıvı meyveye ters değilse Luffy nasıl elindeki kanla yapısını bozup vurdu.:gamyon:Yine patlamalara doyamıyorsun gece gündüz farketmiyor.:hhh:Magma sıvı değil bu arada.

Bu adam için ölçü alamıyoruz.Gidip karasakal tayfasını tekliyor ama beklemiyorlardı o saldırıyı.Karasakal meyvesini iptal ettiğinde çok rahat indirebilir magellanı.2 yıl önceki kurguyla arasında fark var serinin doğru düzgün haki olayı bile yoktu.Şuan hakisi güçlü adamlara zehir işler mi belli değil.Hakisi güçlü adamlarda indirebilir veya zehir bağışıklığı olanlar yada o tarz meyvesi olanlar.İmpel down içerisinde tehdit oluştursa bile dışarda etkisi azalabilir.Yonkou elit komutanları arasında rahat yer alır herhalde.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 5)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık