Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Magellan'ın Güç Seviyesi

Magellan Hücresinden kaçmayı başarmış hangi seviye adamları zaptedebilir ?

• Impel Down sınırları içerisinde One Piece evreninde bulunan herkes

Kullanılan: 29 29.3%
  • Impel Down sınırları içerisinde Elit Komutan ligindeki adamlar

Kullanılan: 62 62.6%
  • Komutan altı adamlar

Kullanılan: 8 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    99
hakisi yada fiziksel gücü bakımından en tepedekiler hariç herkesi impeldown'da tutabilir. garp, shanks, rayleigh gibi elemanları zapt edemeyebilir.

zaten tehlikeli adamlar en dipte, kairoseki kelepçe ile tutulur. dışardan yardım almadan ordan kaçmaları pek mümkün değil.

Croco gardiyanları yendikten sonra bunlar kalkacak ama asıl derdimiz buranın patronu diye bir laf ediyor.Bizi fena yapar anlamında.Oradan anlayın seviyesini.Croco,Jinbe,Luffy topuğu basıyorlar.Bence İmpel down kapalı alanda amiralden aşağı değil etki olarak.Açık alanda bile sağ kollardan üstün olma ihtimali var o da şu Venom moduyla.Ha croco çöptür kendine göre demiştir diyorsanız muhattabınız ben değil @Sir Crocodile :D
Hemen kendi bir tarafından ''Bizi fena yapar'' diye bir şey uydurma yav. Orada diyorlar ki ''O gardiyanlar uyanacak'' vb. Croc da ''Onlar önemli değil asıl önemli olan Magellan geliyor'' tarzında konuşuyor adam. Onu geç orada ki hiç bir karakter Magellan ile dövüşmek için kaçmamış hapishaneden. Herkes aciliyetten Marineford savaşına gitmeye bakıyor. Onun dışında adamın mekanı, etrafta ki ateş ile bile meyvesini kombolayan bir Magellan var orada. Neden bu adam ile dövüşsünler handikaplı oldukları alanda, hani bu adamı orada çizik almadan yenecek kimse yoktur. Hem de bu adamda haki görmedik o dönem bir de Croc kaçıyor falan diyorsun. Crocodile kaçabilecekken bile hapisten kaçamyan biri la. Adam WB'nin lafını duyunca ''Kanım kaynadı'' deyip savaşa gitmek için can atıyor hem de tek başına herkese düşman olduğu yere. Sen de konuşuyorsun... :S
Yine uydur bir şeyler sonra ''muhattap ben değilim'' alıştın iyice...

Hemen kendi bir tarafından ''Bizi fena yapar'' diye bir şey uydurma yav. Orada diyorlar ki ''O gardiyanlar uyanacak'' vb. Croc da ''Onlar önemli değil asıl önemli olan Magellan geliyor'' tarzında konuşuyor adam. Onu geç orada ki hiç bir karakter Magellan ile dövüşmek için kaçmamış hapishaneden. Herkes aciliyetten Marineford savaşına gitmeye bakıyor. Onun dışında adamın mekanı, etrafta ki ateş ile bile meyvesini kombolayan bir Magellan var orada. Neden bu adam ile dövüşsünler handikaplı oldukları alanda, hani bu adamı orada çizik almadan yenecek kimse yoktur. Hem de bu adamda haki görmedik o dönem bir de Croc kaçıyor falan diyorsun. Crocodile kaçabilecekken bile hapisten kaçamyan biri la. Adam WB'nin lafını duyunca ''Kanım kaynadı'' deyip savaşa gitmek için can atıyor hem de tek başına herkese düşman olduğu yere. Sen de konuşuyorsun... :S
Bombayı bırakıp kaçıyor

Uydurmadım anlam açık.Zoanlar problem değil Magellan sıkıntı bize 3 kişi olsak bile alır mıyız şüpheli tarzı konuşuyor işte Crocodile.Zoanları 3 taneyken rahatça yenen üçlü Magellan’ı tekken 3 vs 1 zorlanmamaları lazım indirip giderler öyle bir laf etmez.Ama adam hapishane duvarları içinde tam bir canavar olduğundan öyle konuşuyor boşa bb tayfasına tek atmadı.

Uydurmadım anlam açık.Zoanlar problem değil Magellan sıkıntı bize 3 kişi olsak bile alır mıyız şüpheli tarzı konuşuyor işte Crocodile.Zoanları 3 taneyken rahatça yenen üçlü Magellan’ı tekken zorlanmamaları lazım indirip giderler öyle bir laf etmez.Ama adam hapishane duvarları içinde tam bir canavar olduğundan öyle konuşuyor boşa bb tayfasına tek atmadı.
Yav BB tayfası gafil avlandı, adamın yeteneği bilinmiyor ve konuşuyorlarken hallediyor Magellan bunları. Sonrasında çıkarken Magellan'ı ezip geçiyorlar...

Orada belli bir noktada Magellan'ın antisi olmuş ''Mum'' meyveli MR.3 var ve sadece MR 3 ve Luffy'nin yaptıkları ortada Magellan'a karşı. Sen ''hepsi alamaz'' gibi saçma bir ergüman sunuyorsun ve bunun saçmalığının farkında mısın bilmiyorum? Ne kadar orası Magellan'a büyük avantaj sağlasa da eğer orada ki kişiler dalsa ezer geçerler Magellan'ı o kadar abartmaya gerek yok. Fakat o noktada ''Gemi çalma'' muhabbeti de çıkıyor, bununla beraber herkes MF'ye gitmenin derdine düşüyor. En kolayından bu Magellan da haki bile görmedik ne ile alacak Croc'u mesela? Kendi için bile umursadığını sanmıyorum o lafı ben.

Orada senin dediğin gibi ''3 kişi bile olsak alır mıyız'' gibi bir muhabbet geçmiyor hiç bir şekilde. Sadece o uyanmış zoanlara karşı verilen tepkiye cevap veriyor Crocodile, Magellan'ın önemini vurguluyor onlara karşı.

Yav BB tayfası gafil avlandı, adamın yeteneği bilinmiyor ve konuşuyorlarken hallediyor Magellan bunları. Sonrasında çıkarken Magellan'ı ezip geçiyorlar...

Orada belli bir noktada Magellan'ın antisi olmuş ''Mum'' meyveli MR.3 var ve sadece MR 3 ve Luffy'nin yaptıkları ortada Magellan'a karşı. Sen ''hepsi alamaz'' gibi saçma bir ergüman sunuyorsun ve bunun saçmalığının farkında mısın bilmiyorum? Ne kadar orası Magellan'a büyük avantaj sağlasa da eğer orada ki kişiler dalsa ezer geçerler Magellan'ı o kadar abartmaya gerek yok. Fakat o noktada ''Gemi çalma'' muhabbeti de çıkıyor, bununla beraber herkes MF'ye gitmenin derdine düşüyor. En kolayından bu Magellan da haki bile görmedik ne ile alacak Croc'u mesela? Kendi için bile umursadığını sanmıyorum o lafı ben.

Orada senin dediğin gibi ''3 kişi bile olsak alır mıyız'' gibi bir muhabbet geçmiyor hiç bir şekilde. Sadece o uyanmış zoanlara karşı verilen tepkiye cevap veriyor Crocodile, Magellan'ın önemini vurguluyor onlara karşı.
Salınan altıncı kat mahkumları daha sonra ezmişler zaten.Ama kaç kişiydiler ne kadar güçlüydüler bunları bilmiyoruz.Mr 3 bile Venom formuna kaçmak zorunda kaldı katma onu.İva ve İnazuma da kaçtı.Hani nereden baksan toplam 4 güçlü adam kaçtı yanlarında Daz,İnazuma falan onları saymasak bile.

@Millennium Wizard @Sir Crocodile Ben ikinize de katılmıyorum. Orada belki o üçlü alabilirdi, belki alamazdı ama korkudan kaçtıklarını da sanmıyorum adam wbyi yenme umuduyla gidiyor zaten.. ama Magellanın meyve sakat meyve. birlikte aradan çıkarıp savaşa gidelim derken orada bir sürü karakterin cenaze namazını kılardık

Salınan altıncı kat mahkumları daha sonra ezmişler zaten.Ama kaç kişiydiler ne kadar güçlüydüler bunları bilmiyoruz.Mr 3 bile Venom formuna kaçmak zorunda kaldı katma onu.İva ve İnazuma da kaçtı.Hani nereden baksan toplam 4 güçlü adam kaçtı yanlarında Daz,İnazuma falan onları saymasak bile.
Yahu ne fark eder? Orada da 2 tane 6. kat mahkumu var Jinbe ve Croc. Sen olayı anlamak istemiyorsun, adamın formları zaten etkili hapishanede dar alanda x2 etkili oluyor. Ateşle kombinliyor atakları, dar alan vb. baya avantaj sağlıyor. Fakat siz adamı KK yapacaksınız neredeyse yok 10 kişi kaçıyorlar yok 15 kişi kaçıyorlar vb. diye. Yahu bu adamlar hapishaneden niye kaçtı? Crocodile öncesinde hapishaneden kaçabilecekken bile oturup puro içen. ''Dış dünyaya ilgim kalmadı'' diyen biriydi. Adam WB lafını duyunca ''Kanım kaynadı'' falan diyor MF savaşına gitmek için. Luffy desen Ace'in kurtarmayı amaçlıyor MF'ye gideceğim ne olursa olsun diyor. Jinbe desen yine aynı Ace ve WB'nin peşinden gitmek istiyor hatta yalvarıyor Luffy'e beni sal falan diye. Bu adamların olayı Magellan'ı yenmek değil orada, MF'ye gidebilmek acilen.

Sana diyorum Magellan ne ile yenecek Croc'u söyler misin? Bu adamda haki gördük mü?

@Millennium Wizard @Sir Crocodile Ben ikinize de katılmıyorum. Orada belki o üçlü alabilirdi, belki alamazdı ama korkudan kaçtıklarını da sanmıyorum adam wbyi yenme umuduyla gidiyor zaten.. ama Magellanın meyve sakat meyve. birlikte aradan çıkarıp savaşa gidelim derken orada bir sürü karakterin cenaze namazını kılardık
Savaşa gitmek istiyorlar hemen yav. Luffy'e bakmadım ama Jinbe ve Croc da korku belirtisinin K'si yok orada. Crocodile dediğimiz kişi tek başına MF savaşına gidiyor herkese düşman olduğu yerde, o noktada Magellan'dan mı çekinir? Onu geç Magellan da haki bile görmedik. Muhtemelen bu sebepten Crocodile'ı işin içine katmak istemedi Mangaka bu konuda...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık