Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[İnceleme] Magellan'ın Güç Seviyesi

Magellan Hücresinden kaçmayı başarmış hangi seviye adamları zaptedebilir ?

• Impel Down sınırları içerisinde One Piece evreninde bulunan herkes

Kullanılan: 29 29.3%
  • Impel Down sınırları içerisinde Elit Komutan ligindeki adamlar

Kullanılan: 62 62.6%
  • Komutan altı adamlar

Kullanılan: 8 8.1%

• Kullanılan toplam oy
    99
Sinirlenme reis tamam tamam en çok sen tutturuyorsun inanıyorum ben sana.
Estağfurullah ne siniri hocam :D Benimde tutturamadığım kaç tane şey var da bazı arkadaşlar gibi arcta 20 kere patlayıp millete salça olmuyorum en azından :oleyo:

Queen sağ kol seviyesiydi,Jack en güçlü 3.komutandı,King amiral yeniyordu,germa ezikti filo alıyordu,uçan altılı komutan seviyesiydi,Yamato komutan etmiyordu.Daha bunun sayısı artar :hhh:

Estağfurullah ne siniri hocam :D Benimde tutturamadığım kaç tane şey var da bazı arkadaşlar gibi arcta 20 kere patlayıp millete salça olmuyorum en azından :oleyo:

Queen sağ kol seviyesiydi,Jack en güçlü 3.komutandı,King amiral yeniyordu,germa ezikti filo alıyordu,uçan altılı komutan seviyesiydi,Yamato komutan etmiyordu.Daha bunun sayısı artar :hhh:
Kaç kişi bu arkadaşlar?

yeniden çizilirse yc1 veya yc2 konumuna gelebilir onun harici yc2ler den kimseyi alamaz gibi impel down performansı ile

Akainu'nun farklı versiyonu olan bu adam şu an sol kol falan dinlemez beyler. Sol kolların birkaçına tek, birkaçına 2-3 atar geçer bu herif.. Hangi sol kolda böyle meyve, irade var ? Hangi sol kolda bu ağırlık var, hangi sol kol bu kadar özel ? Hepsi sirk kaçkını, alelade ve silik tipler. ID gibi 6. seviye mahkumların cirit attığı yerin müdürü sol kol mu dinler ?

Çıkanları yazayım mı ? Dns paragrafları gibi olur ama.Bir kere bile Kata Kuzan ile kafa kafaya dövüşür dememiştim bazıları gibi .d

Jack=Kata diyen adam demez mi bide bu.Germa filoya kaybeder demeye devam et sen,Queen yc1 seviyesi demeye ya da :hhh:
Jack = Kata demedim hiç :) eşitlik bambaşka birşey.Germa niye kaybedemesin Sai gibi adamlar varken.Queen King ile yakın seviye ikisi sağ kol ligi evet.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık