Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Magellan & Buggy vs. Shiryu & Caribou

Kim kazanır?

• Magellan & Buggy

Kullanılan: 0 0.0%
  • Shiryu & Caribou

Kullanılan: 1 100.0%
  • Yenişemezler

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

Roronoa Zoro

ya ben anlatamıyorum ya sen anlamıyorsun. yazdıklarımı baştan okursan neden magellanın koramiral dengi belki de üstü bir rütbeye sahip olduğunu düşündüğümü yazdım. bu adam da denizci, denizcilerin sistemi bu. böyle önemli bir noktaya kaptan gücünde birini koymazlar. sengokuyla kıyaslama yapmadım. sadece 2sinin de haki kullandığını görmedik sengokuda kesin var. bana göre de magellanda da vardır diyorum. bu güç kıstası değil seride gözümüzle haki kullandığını görüp görmeme olayı. magellanı gözümde hiç büyütmüyorum luffy adama bağışıklık kazandı zaten yener. chinjao da yener,ama smokerle vergo öyle rahat yenemezler. haki var diye meyve gücünü önemsiz görüyorsan kendine sor bakalım niye o kadar güçlü, haki bilen korsanlar mera mera no mi nin peşinde? nasılsa hakileri var işe yaramaz bir meyveyi ne yapsınlar?
Şuan id nin başında o çöp yardımcı gardiyan var hatırlatırım. O adam koramiral seviyesinden çok çok uzakta, orada baş gardiyan diye koramiral üstü yaptın, o da mı koramiral üstü şimdi? Adamın rütbesini düşürmüşler sen koramiral dengi diyorsun. Koramirallik için haki şart, bunlar genel olarak denizde dolaşıp korsan avlayan ekip. Magellan eline kairseoki kelepçe takmış adamlara zülum yapan karakterlerden. İki sene önce çok güçlü gözüktü diye böyle düşünüyorsun wsen. İşin ilginç tarafı Croco ve Moria' da da haki olabilir diyorsun ama Rob Lucci'yi yerin dibine soktun demin. Asıl tarafsız bakamayan sensin, bu nasıl değerlendirme şekli ben anlayamadım. İki sene önce gördüğün karakterlerin hiçbirinde haki yoktu arkadaş olsaydı kullanırlardı. İki sene sonra tekrardan ortaya çıkıp boss olarak karşımıza çıkmayacaklar ya. Belki Croco ve Lucci'de haki çıkabilir en son yeni dünyaya tekrar açılmışlardı çünkü. Bunun dışındakilerden bir cacık olmaz Magellan hayatı boyunca İd de kalmaya mahkum. Yemiş güzelim meyveyi adamı koymuşlar oraya işte bunun neyini anlamadın ben anlam veremiyorum.

Abi bu adamlara koca bir arc ayrıldı, iki sene önce karşımıza çıkan Sentemoro yılan kardeşler haki diyince Luffy nin aklına hemen bunlar geldi Magellan, Croco Lucci gibi karakterler gelmedi adamın aklına. Bu bariz birşey bunu tartışmayın bari adamların eksikliği bunlar bu yüzden çok güçlü olamıyorlar ya zaten.

Magellan'ı küçümsemiyorum sadece yeri belli diyorum. Aşmış bir karakter değil dövüş kabiliyeti falanda yok çok güzel bir meyvesi var Enel gibi bunun dışında gideri yok. Sağlam bir haki kullanıcısı rahat yener onu. Smoker, Vergo çok rahat yenerler onu iki sene önceki haliyle. Luffy bile iki yıl evvel normal gattling le kan getirdi bu adamdan, Smoker in ve özellikle Vergo'yu yenmesine imkan yok. Şuanlık gördüğümüz Tashigi, Boo, Sai bunlarda haki ve hasshoken kullanıcıları bunlar gibilerini yener işte Magellan.

jporta

Şuan id nin başında o çöp yardımcı gardiyan var hatırlatırım. O adam koramiral seviyesinden çok çok uzakta, orada baş gardiyan diye koramiral üstü yaptın, o da mı koramiral üstü şimdi? Adamın rütbesini düşürmüşler sen koramiral dengi diyorsun. Koramirallik için haki şart, bunlar genel olarak denizde dolaşıp korsan avlayan ekip. Magellan eline kairseoki kelepçe takmış adamlara zülum yapan karakterlerden. İki sene önce çok güçlü gözüktü diye böyle düşünüyorsun wsen. İşin ilginç tarafı Croco ve Moria' da da haki olabilir diyorsun ama Rob Lucci'yi yerin dibine soktun demin. Asıl tarafsız bakamayan sensin, bu nasıl değerlendirme şekli ben anlayamadım. İki sene önce gördüğün karakterlerin hiçbirinde haki yoktu arkadaş olsaydı kullanırlardı. İki sene sonra tekrardan ortaya çıkıp boss olarak karşımıza çıkmayacaklar ya. Belki Croco ve Lucci'de haki çıkabilir en son yeni dünyaya tekrar açılmışlardı çünkü. Bunun dışındakilerden bir cacık olmaz Magellan hayatı boyunca İd de kalmaya mahkum. Yemiş güzelim meyveyi adamı koymuşlar oraya işte bunun neyini anlamadın ben anlam veremiyorum.

Abi bu adamlara koca bir arc ayrıldı, iki sene önce karşımıza çıkan Sentemoro yılan kardeşler haki diyince Luffy nin aklına hemen bunlar geldi Magellan, Croco Lucci gibi karakterler gelmedi adamın aklına. Bu bariz birşey bunu tartışmayın bari adamların eksikliği bunlar bu yüzden çok güçlü olamıyorlar ya zaten.
shiiryu da aynı halt. mahkumlara işkence ederek gül gibi geçiniyordu. onda haki olduğunu nerden biliyorsun o zaman? kendinle çelişiyorsun 2 sene önce çok güçlü gözüktü diye abartıyor olsaydım neden rob lucciyi senin tabirinle yerin dibine sokayım? o da çok güçlü gözüken bir karakterdi.
nickinden r.lucci fanı olduğun belli bu konuda objektif olarak tartışılmaz seninle :D

Roronoa Zoro

eğer benden bahsediyorsan hiçbir yazdığımı mutlak doğruymuşçasına sunmadım. kendi düşüncem olduğunu belirttim. r. luccinin hakisi olabilir de olmayabilir de 2 yıldan sonra çok büyük ihtimal vardır
Hayır sana demedim. Magellan R. Lucci'yi eşşek sudan gelinceye kadar döver.
O anda Luffy'nin saldırmasını beklemediği için ani darbe aldı. Zaten o darbeyi savunmaya geçmeden alan herkes yamulur.

Roronoa Zoro

Arkadaş Rob Lucci fanıyım seviyorum adamı doğru ama Hakisi olmadığını söylüyorum. Adamı abartıyor muyum ben şimdi? Sadece iki sene önceye göre çok güçlü bir karakterdi diyorum iki sene sonrası için demiyom bunu farkındaysanız. Magellan Lucci tartışmasına hiç girmek istemedim zorla girdim siz başlattınız Lucci Magellan'a rahat yenilir diyerek. Konumuz o olmadığı kaç kere söyledim. Luffy'nin o an saldıracağını tahmin etmemişmiş o yüzden mi işine gelmeyince 2.formunu açtı? Madem darbeyi bilmeden aldı Venom demonsuz dövüşmeye devam etseymiş o zaman Luffy ile? Bunuda açıklayın bakalım.

Roronoa Zoro

Arkadaş Rob Lucci fanıyım seviyorum adamı doğru ama Hakisi olmadığını söylüyorum. Adamı abartıyor muyum ben şimdi? Sadece iki sene önceye göre çok güçlü bir karakterdi diyorum iki sene sonrası için demiyom bunu farkındaysanız. Magellan Lucci tartışmasına hiç girmek istemedim zorla girdim siz başlattınız Lucci Magellan'a rahat yenilir diyerek. Konumuz o olmadığı kaç kere söyledim. Luffy'nin o an saldıracağını tahmin etmemişmiş o yüzden mi işine gelmeyince 2.formunu açtı? Madem darbeyi bilmeden aldı Venom demonsuz dövüşmeye devam etseymiş o zaman Luffy ile? Bunuda açıklayın bakalım.
Evini hamam böcekleri bassa parmak güreşiyle mi öldürürsün kafasını ezerek mi? Hadi onu geçtim;
Luffyle kaçan zibilyon azılı suçlu var, herhalde işler tehlikeleşiyor, adamdan jimbei bile kaçıyor. Venomla mı girsin heriflere?
Edit: Ayrıca: http://www.mangareader.net/103-2534-12/one-piece/chapter-427.html
Burada bal gibi de haki vardır. Ben sana haki olduğuna dair sebepler sunabilirim, sen olmadığına dair sebep sunabilir misin?

Roronoa Zoro

Evini hamam böcekleri bassa parmak güreşiyle mi öldürürsün kafasını ezerek mi? Hadi onu geçtim;
Luffyle kaçan zibilyon azılı suçlu var, herhalde işler tehlikeleşiyor, adamdan jimbei bile kaçıyor. Venomla mı girsin heriflere?
Jinbei'i nereden devreye girdirdin şimdi? Arkadaş neden başka karakterleri devreye girdiyorsunuz. Magellan'dan kaçmalarının sebebi savaşa yetişmeleri. Luffy adama bariz üstünlük sağlıyor bu yüzden ' Yasak tekniğini ' açıyor. Yoksa kaybedeceği bariz görünüyordu kendide anladı bunu bu yüzden yapmaması gereken şeyi yaptı. Bu tartışmaya daha devam etmeyeceğim çünkü sürekli başka karakterleri devreye girdirip duruyorsunuz.

Roronoa Zoro

Jinbei'i nereden devreye girdirdin şimdi? Arkadaş neden başka karakterleri devreye girdiyorsunuz. Magellan'dan kaçmalarının sebebi savaşa yetişmeleri. Luffy adama bariz üstünlük sağlıyor bu yüzden ' Yasak tekniğini ' açıyor. Yoksa kaybedeceği bariz görünüyordu kendide anladı bunu bu yüzden yapmaması gereken şeyi yaptı. Bu tartışmaya daha devam etmeyeceğim çünkü sürekli başka karakterleri devreye girdirip duruyorsunuz.
Luffy'e karşı kaybedjkasdasdjasdkl. Venomlu haliyle kayıp mı ederdi Luffy'e karşı?
Yahu niye sokmayalım karakterleri, ortama göre yorumlamayacağız mı mangayı? Neye göre yorumlayacağız. Rob Lucci dediğin adama 2 koyacak Jimbei kaçıyor diyorum, sen niye katıyorsun, onlar kaçıyor ama :(( diyorsun. Tövbe estağfurullah.

Roronoa Zoro

Yok arkadaş okuduğunu anlamıyor adamlar. Ben diyorum Venomlu halini kullanmadan Luffy ona üstünlük sağlıyor, adam diyor Venomlu halini kullandığı halde yenilir dedin diyor. Jinbe kaçıyor adamlar savaşa yetişmeye çalışıyor diyorum, ayrıca Jinbe de haki kullanıcısı değil zaten onunda çok abartıldığını düşünüyorum bende neyse.

Roronoa Zoro

Yok arkadaş okuduğunu anlamıyor adamlar. Ben diyorum Venomlu halini kullanmadan Luffy ona üstünlük sağlıyor, adam diyor Venomlu halini kullandığı halde yenilir dedin diyor. Jinbe kaçıyor adamlar savaşa yetişmeye çalışıyor diyorum, ayrıca Jinbe de haki kullanıcısı değil zaten onunda çok abartıldığını düşünüyorum bende neyse.
Sen yazdığının farkında değilsin, sen bana neden 2. formunu açtı demedin mi? Dön bak bakalım ne yazmışsın sen bana.
Konumuz o olmadığı kaç kere söyledim. Luffy'nin o an saldıracağını tahmin etmemişmiş o yüzden mi işine gelmeyince 2.formunu açtı? Madem darbeyi bilmeden aldı Venom demonsuz dövüşmeye devam etseymiş o zaman Luffy ile? Bunuda açıklayın bakalım.
Kardeş bu ne?

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık