Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Made in Abyss

Kopyala yapıştır yapıp dejavu mu yaşatıyon lan bana ASD:SAD:A Anladık müko :( Bu arada spoiler vermiyom kanki sonuçta animenin 1. sezonundaki karakteri konuştuk :/

Spoiler: Adam şrfsz :(

Pardon spoiler almayı unutmuşum yiaaa.s.s.s
Konuya girenler alır artık senin ifadeni ben bir şey demiyom. Öyle yapsaydım keşke la boşuna oturduk yazdık flskajfa

Silinmiş Üye

Konuya girenler alır artık senin ifadeni ben bir şey demiyom. Öyle yapsaydım keşke la boşuna oturduk yazdık flskajfa
Bu konuyu görüp izlemeyenler önce bi utansın daha sonra niye bu kadar geç fark edip bu konuya dahil olmadıkları için kendilerini kötü söz söylesinler. Bunlardan sonra gelip ifademi alabilirler ?

İzleyin la şu seriyi. Deli gibi 3-5 kişi konuşmaktan ilerleyemiyoruz bari biriniz mangaya teşvik etsin bizi :(

Silinmiş Üye

Yaaani... 1. bölüm fena değildi.
La 1 bölüm izleyip değerlendirme mi yapılır :( Kenny'nin dediği gibi 1-9 arası güzel ama 10-13 arası serinin asıl vurucu olduğu kısım. Özellikle bu son 3 bölümün üstüne filmini izleyince hem birçok şey oturuyor hem de serinin arkasında yatanları öğreniyorsun.

La 1 bölüm izleyip değerlendirme mi yapılır :( Kenny'nin dediği gibi 1-9 arası güzel ama 10-13 arası serinin asıl vurucu olduğu kısım. Özellikle bu son 3 bölümün üstüne filmini izleyince hem birçok şey oturuyor hem de serinin arkasında yatanları öğreniyorsun.
Ben izlediğim çoğu serini ilk bölümü değerlendiririm. Nasıl başlayıp nasıl bitirdiğim belli olsun diye.

Bu konuyu görüp izlemeyenler önce bi utansın daha sonra niye bu kadar geç fark edip bu konuya dahil olmadıkları için kendilerini kötü söz söylesinler. Bunlardan sonra gelip ifademi alabilirler ?

İzleyin la şu seriyi. Deli gibi 3-5 kişi konuşmaktan ilerleyemiyoruz bari biriniz mangaya teşvik etsin bizi :(
Yeni bölümleri dört gözle bekliyoruz

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık