Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Yeni Rakibi

Hangisi olur ?

• Kullanılan toplam oy
    163
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu sıralar en merak ettiğim şey bu kim olacak kim kim.Fakat en az amiral seviyesinde olmasi gerek çünkü kaido ile savaşmadan amiral seviyesi olmasi gerek.

Weevil olması mantıklı geliyordu ama Weevil' in Wano' ya gelmesi için bir sebep bulamıyorum. Bir de yeni rakibin Weevil olması demek ilerledikçe rakipler güçlenir teorisine göre Weevil' in Katakuri' den güçlü olduğu anlamına gelir, bu da olmaz bence.

1-Önüne ilk çıkacak rakibi yıkımcılardan biri olabilir.

2-Shougun (Bu ilk rakibi de olabilir). Bizimkiler shougunu indirmeye gidip kaido tayfasından biri ile karşılaşa bilir. Tam tersi ilk shougunu indirip yıkımcılardan biri ile karşılaşa bilirler. Elbaf kralı daha

3-Wevil sanki luffy için biçilmiş kaftan ama büyük ihtimalle ortalık karıştığı zaman Marco ile kapışmasını düşünüyorum oda luffy ile bir iki sürter ama devam ettirmez.

4-Mihawk %10 oda ama bu %20 yapalım

5-Denizciler işin içine girecek ama saka olacağını sanmıyorum. Yeni amiralin meyvesi zoan türü beklediğim için bu arc da görmemizi bekliyorum. luffy nin rakibi olur mu orası muamma %30-40. Tabi denizcileri wevil temsil edebilir amiral hiç işin içine girmeye bilir.

6-Kaido yu daha görmemize çok var aslında şu an rakibi diyebiliriz. önce kuzular sonra koç sıra ona da gelecek.

Arc bossu kizaru olacak şuraya yazıyorum. Daha doğrusu final savaşı onla olacak Wanoda.Tabi Luffy daha önce bir yıkımcı ile karşılaşabilir bilemiyorum.
Yanlış hatırlamıyorsam Akainu,Kizaruyu adaya kontrol için yollamıştı.
Zaten tayfa ve novalarla bir mazisi bulunuyor.
Sağ koldan sonraki sıçrama tahtası net olarak amiraldir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık