Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Sıradaki Gelişimi Ne Üzerine Olur?

Luffy'nin sıradaki gelişimi ne üzerine olur?

• Kullanılan toplam oy
    78
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
G4 formunu G3 formuyla birleştirebilirse bence über bir güce kavuşur, giant-bound-man tarzı bir şey. Kaido' nun karşısında aynı boyda aynı cüssede kaslı maslı bir Luffy. :/

Öyle gözüküyor, Gerçi G4 ile lastik formunu koruyup hemde Haki kullanımını gösterdi. Ama bir Akainu gibi yardırırsa iyi olur b.Haki de, milletin içinden geçiyordu Akainu. Gerçi onuda aşacak B.Haki'de de şimdi önümüzde ona yetişmesi var, yani sıradaki...

Sonra bir uyanış patlatır, en sonda da h.haki de sükse yapıp tamamlar gelişimini.
Akainu seviyesi bekliyorum ben zaten arc sonu için. :D

Şıklar arasındaki en mantıklı seçim bana göre meyve uyanışı. Adam akıllı bir power up için aynı yeteneğin farklı formlarını bu saatten sonra göstermez diye düşünüyorum.Muhtemelen yeri lastik yapıp kalkan yapmak tarzı şeyler yaparak gerçekleştirir bunu .

Oda'nın en son açıklaması olan serinin % 80 ini bittiye göre mantıken uyanış falan olması gerekiyor. Ama bir yandan bakıyoruz daha her şeyin sesi muhabbeti var, silahlanma hakisi var, benim çıkacağını düşündüğün G5 falan var. Bu kadar kısa sürede zor. Belki sıradaki dövüş: G4 + silahlanma, yonko karşısında G5, final savaşında uyanış + her şeyin sesini duyma olur. Uyanış ile her şeyin sesini duyma birbiriyle bağlantılı bence.

Zannetmiyorum meyve uyandirsin. Zaten onlari yenebiliyor yenemese bunu ogrenip uygulardi zaten lastik meyvesini uyandirsa ne olur yanu

Temel olarak G2 lastik özelliğiyle kan pompalamak g3 kemik şişirmek g4 kas şişirmek olduğundan bunları birleştirirse yonko devirebilecek güce gelebileceğini düşünüyorum tabi biraz da haki gelişimiyle...

Başkasının vücudunu g2 gibi harekete gecirip damarlarını infilak ettirecek bir meyve tekniği olsa Kaido ile başa çıkabilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık