Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

Coby cidden hayvan gibi gelişti ama seri başından beri Luffy'i smoker kovalıyor o yüzden smoker diyorum

Alpamis

Coby

Kardeşim Garp'ın eğitmesine bir şey demiyoruz.Zaten şimdiki gelişimi bile fazla onun için ama Serinin başından beri Luffy'nin yaptıklarını ve Coby'nin yaptıklarını bir gözünden geçir.Birisi yerleri silerken diğeri Crocodile'a mermeri öptürtüyordu.

Hem eğitimde bir yere kadar.Öyle olsaydı Rayleigh potansiyeli var diye Korsanlar Kral'ı gücüne çıkarana kadar eğitip öyle bıraksaydı Luffy'i

Düşündükçe aklıma geliyor bu adam bile kendisinin Amiral seviyesine gelmesine şaşırıp kalırken Luffy gaz veriyor.Benimle aşık atmak istiyorsan en azından o kadarını yapta bari teke gitmeyesin.:D

Coby'nin tek hayali amiral olmak, onu bile söylemeye korkuyor.

Şimdi gelip bu adam için zoronun sanjinin üstünde bir seviyeye çıkacak ve luffynin korkulu rüyası olacak derseniz alınmayın ama şahsen ben gülerim :D

Bi karakter adamın dibi diye güçlü olmak zorunda filan değil.
Smoker olayı artık çok geride kaldı kendisine tek atan adamı alacak olan veya alınmasında baş rolü üstlenecek bi adamla Smoker karşılaştırılamaz.
Smoker artık Luffy'nin peşini bırakır mı? Sanmam ama Luffy nere Smoker nere bu saatten sonra:)
Coby dicem ama bunada pek ihtimal vermiyorum şuan bi koramiral eder mi sağlam tartışılırken onuda geçelim.
Zaten bu seride hiç kimse bi Garp olamaz vede Luffy'nin böyle bi rakibe de ihtiyacı yok zaten.:good:

Luffy'nin Garp'ı yok seride Garp kapasitesine gelecek adam yok denizcilerde. Coby çok yetenekli ben eminim amiral gücünede ulaşacaktır zaten tipi falan tam amiral fiziği uzun ince omuzları geniş böyle hayvani bir gelişme gösterir meyvede yiyebilir her alanda geliştirir kendini ama asla Luffy dengi bir karakter olmaz. Smoker'dan ise bahsetmeye bile gerek yok bence.

Alpamis

Coby

Coby'i o seviyeye yakıştırabiliyormusun.Adam sürekli Luffy'nin gazı ile buralara gelmiş bir adam.Amiral olabileceğine kuşkum yok ama Luffy seviyesine gelmesi benim açımdan tam bir trolleme olur.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık