Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Garp'ı Kim Olur?

Luffy önce kral olsunda gerisine bakarız bulurz bi Garp ona.
Tek derdi Garp olsun.

Ayrıca niye Garp'ı olsun bu adamın ?
Roger'den farklı biri Luffy tarih tekerrür edecekse okumanın manası yok.

Luffy'nin hikayesi farklı Roger'in farklı.

Unknown

Luffy önce kral olsunda gerisine bakarız bulurz bi Garp ona.
Tek derdi Garp olsun.

Ayrıca niye Garp'ı olsun bu adamın ?
Roger'den farklı biri Luffy tarih tekerrür edecekse okumanın manası yok.

Luffy'nin hikayesi farklı Roger'in farklı.
Bunu diyorum bende :(

Demek istediğini anladım:D.Eğer sadece ilişki bazında bakıldığında şimdiden Garp'ı oldu zaten
Güç kısmını pek takmıyorum açıkçası. Denizciler içerisinde Luffy'nin rakibi Smoker olmuş durumda. Aksi olsa Oda adamı ta Doğu Mavi'den çıkarıp, buralara kadar getirmezdi. Üstelik kimsenin bilmediği bir adamken, tanınan biri olmuş. Vergo öldüğü için muhtemelen G-5'in başına geçecektir. Zamanında Garp da bir şubenin başındaymış. Bogart gibi yanında Tashigi de var. Üstelik Tashigi de Zoro'yu istiyor.

Smoker ın şuan gelişebileceği kulvar Haki iken Coby hem meyve yiyip hemde Haki kasabilir yani Smoker dan daha fazla gelişebilir.Ki her ne kadar Coby e oy versemde Coby ninde Garp falan olmasını istediğimden değil.İkiside Luffy i yenecek adam değiller.Smoker ın önceden Luffy e o kadar baskın olmasının nedeni Luffy nin Smoker a vuramamasıdır sadece.

Kaç yaşına kadar hiç bir saldırıdan kaçmamış hepsinin içinden geçtiğini düşünen bir adam tüm saldırıları yiyor ve dokunulmaz olduğunu düşünüyor ama Yeni dünyada herşey haki olduğundan Logia sı artık o kadar kullanışlı değil.Büyük bir hasar da yaratamıyor meyvesiyle.

Brook konusuna gelirsek Brook haki veya fiziksel olarak gelişmedi.Önceden meyvesinin artılarını bilmiyordu ve kullanmıyordu sadece o konuda gelişti buda gayet doğal birşey.
Zaman atlamasından önce de Smoker ne yapabilir bu saatten sonra muhabbetleri dönmüştü. Ayrıca her ne kadar yenilmiş olsa da, bu adam Law ile bildiğin denk seviyede kapışmıştır. Law da Luffy'nin dengi biri bana göre. Smoker da meyvesi üzerinde daha hakim olmuş durumda. En azından artık uçabildiğini biliyoruz. Brook'a bir kılıf bulmuşsun, Garp' es geçmeseydin keşke.

Luffy'nin Garp'ı yok olmazda bence. Garp dediğimizin adamın lakabı kahraman, soyundan gelenlerden biri dünyanın en çok aranan adamı diğeri ilerde KK olacak adam. Ne karakter ne de güç olarak bir Garp daha çıkmaz. Smoker Luffy'i kovalamaz peşinden gider çözülecek olaylarda yardımı dokunsun diye, Coby zaten Luffy'nin düşmanı falan değil ilerde az biraz Luffy ile dövüşecek kıvama geldimi bir iki kapışırlar sonra gene Luufi san

Zaman atlamasından önce de Smoker ne yapabilir bu saatten sonra muhabbetleri dönmüştü. Ayrıca her ne kadar yenilmiş olsa da, bu adam Law ile bildiğin denk seviyede kapışmıştır. Law da Luffy'nin dengi biri bana göre. Smoker da meyvesi üzerinde daha hakim olmuş durumda. En azından artık uçabildiğini biliyoruz. Brook'a bir kılıf bulmuşsun, Garp' es geçmeseydin keşke.
Smoker bir süre denk dövüştü Law ile.Ama genel anlamda Law'da pek bir bok olmadığı ve vsnin pek uzun sürmediği hepimizin takdiridir.

Ben CC kadar tehlikeli görmüyorum açıkçası Smoker'ı.Luffy o kadar sakat meyvesi olan adamı bile yendi.Smoker'da ise bu tarz bir meyve yok.Adam kokalı yumruk atıyor.Luffy için ciddi bir rakip olabileceğini sanmıyorum.

Gerçi sen güçten ziyade başka şekilde bakıyorsun olaya ki haklısın da.

Unknown

Orada Garp büyük ihtimal haki kasıyordu.Smoker içinde aynı şeyi dedim zaten en fazla haki kasar oda ne kadar etkili olur acaba..Garp ile karşılaştırma konusunda işin içine Kapasite gibi durum giriyor ayrıca..

Roronoa Zoro

Orada Garp büyük ihtimal haki kasıyordu.Smoker içinde aynı şeyi dedim zaten en fazla haki kasar oda ne kadar etkili olur acaba..Garp ile karşılaştırma konusunda işin içine Kapasite gibi durum giriyor ayrıca..
İki yılda G5 te koramiral olmuş ve yıllardır koramiral olan diğer eziklerden farkıyla ' Koka ' kullanıyor herif, Duman gücünüde artırmış, Smoker'da potansiyel var yani. Onu ezik gösteren tek şey Dof'tan tek yemesiki bizim Luffy kuklasından yiyor teki :artiz:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık