Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Analiz] Luffy'nin, Enel'in Saldırılarına Dayanması

Boşuna hesap yapmaya gerek yok. Bunu meyve bazında değerlendirmek lazım. Gümbürtü Meyvesi'nin hiçbir tekniği Lastik Meyvesi'ne zarar veremez. Enel isterse 1 trilyon volt üretsin, bu gerçek asla değişmez. Bunu başka meyveler üzerinden de örnekleyebiliriz. Mesela Alev Meyvesi ne kadar sıcak olursa olsun, Magma Meyvesi onu yakacaktır.

Luffy'e etki etmeli idiyse onu yiyen Wiper, Zoro, Sanji felan olmeliydi. Gan Fall direk beynine yedi saldırı. Oda olmeliydi. Robin yedi. Bir çok kişi yedi o saldırıyı.

adam 10 tonluk dinozora pervane koyuyor luffy eneli osuruğunda boğarak kazansa bile kabul etmeye mecburuz odanın senin gibi hesaplama yaptığını bile sanmıyorum

Arkadaşlar Oda böyle hesaplama yapmıştır demiyorum, yapmamıştır. Söylemeye çalıştığım şey Oda böyle hesaplamasa bile bilimsel olarak mantıklı olduğu. Luffy'nin etkilenmemesinde bir sorun yok yani.

Konu güzel teşekkürler, bunun bir matematiğe dökülmesine de sevindim ama matematik bilmediğim için inanmıyorum bizleri trollüyor olabilirsin :ASDFsgk

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık