Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Sir Crocodile gibi acımasız tanıtılan birisinin Luffy'i yenmesine rağmen işini bitirmemesi zorlamadır. Doflamingo dövüşünde yardım almadığı bir ben kaldım sanırım, o da bu yüzden zorlamadır. Katakuri'nin dövüşe başlamadan önce kendisini yaralaması da zorlamadır. Acımasızlığıyla nam yapmış korsanlar, niyeyse Luffy karşılarına çıktı mı ahlak timsaline dönüşüyorlar. Aynısı Kaido için de geçerli, şöyle zalim böyle Gaddar Kerim diye tanıtılan adam bayılttı mı ortamdan toz oluyor.
Boş yapma birader. Katakuri harici Luffy'e savaş içinde sempati duyan kimse olmadı. Katakuri dövüşe başlamadan önce de kendini yaralamadı. Aldığı yardımla Luffy'e ağır hasar açtığı için kendine de yara açtı. Hem üstte Luffy'nin yardım aldığını ima edip elestiriyon hem de Katakuri'nin aldığı yardımı görmezden geliyon.

Crocodile ne ahlak timsalligi sergilemiş? Zehir bile kullandı en son bir halt yiyemeyince. Doflamingo ne ahlak timsalligi yapmış? Bellamy'i zorla kullandı Luffy ona kıymadığı için bir sürü darbe yedi.

Kaido en son öldürdü zaten. Hem de o da yardım alarak yaptı bunu.

Eleştirilere bakıyorum eleştiri değil. Hep bir yanlı eleştiriler.

Enel olayı bence lastiğin yıldırımdan etkilenmemesi tamam da dokunabilmesi şuan ayrı bir garip geliyor birde sonda altın top ile vurmuştu Enel'e o ne alaka şuan aklıma geldi ve aklıma mantıklı bir açıklama gelmiyor

Aynı dibine kadar övgüler gibi.
Evet onda da yanlı övgü yapiyoruz ama bir sebebi var. Bu kadar gereksiz eleştirilen hatta her şey hakkında bu kadar eleştirilen başka karakter yok. Herkesin derdi olmuş. Luffy üzerine açılan böyle boş konuların haddi hesabı yok. G4 olmasa diye bir konusu bile var orada bile boş gereksiz bir sürü tartışma oldu.

Evet onda da yanlı övgü yapiyoruz ama bir sebebi var. Bu kadar gereksiz eleştirilen hatta her şey hakkında bu kadar eleştirilen başka karakter yok. Herkesin derdi olmuş. Luffy üzerine açılan böyle boş konuların haddi hesabı yok. G4 olmasa diye bir konusu bile var orada bile boş gereksiz bir sürü tartışma oldu.
Luffy'den başka karakter çizmiyor ki adam, herkesin derdi ne olsun istiyorsun ?

Luffy'den başka karakter çizmiyor ki adam, herkesin derdi ne olsun istiyorsun ?
Bu da altı dolu olmayan bir laf hacı. King vs Zoro'da eleştirilecek tonla şey var. Adam akıllı bir eleştiri görmedik. Zoro'nun haybeye kral haki saldırısına eklenmesine bir eleştiri görmedik. Yediği Yonkou darbesi iksirle geçti sonra iki katına çıkacak dendi. Adam akıllı işlenmesi bile iki kat darbe bir tane eleştiri görmedik burada eleştiren arkadaşlardan.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık