Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Görüyorum ki gerçekler Luffy fanları tarafından güzel kapatılmaya çalışıyor. Yorumlarımda ve düşüncelerimde ne kadar haklı olduğumu bir kez daha gördüm. :D

Troll işini yapamıyorsun yav bırak başkaları yapsın, yakışmıyor. :D
Sen Alabasta Kralı değilsin diye her gün uyandırıp suratına tükürüyormuş gardiyanlar :D

Sen Alabasta Kralı değilsin diye her gün uyandırıp suratına tükürüyormuş gardiyanlar :D
Croc dediğin adam hapishane de bile karizma ya sen kimle karıştırıyorsun onu. Adam dışarıda olmayı umursamıyordu bile WB'nin haberini almasa.
Hapishaneden kaçabilecekken bile kaçmıyor adam. Oturup takılıyor öyle.
Mangaka'nın bizzat hapishanede işkence yapıldığında sesi çıkmayan nadir kişilerden diye lafı var. Neyse trole devam etme bence sen... :D

Ya düşünsenize her şey tıkırında giderken günün birinde sümüklü veledin teki gelip su fışkırtarak sizi hapse yolluyor :(

Serinin en şanslı 8 karakteri arasında olum Croco-boy. Luffy tarafından tokatlanıp adam olmayı öğrendi. :D Eskiden milleti aç susuz bırakırdı şimdi köpekleri yağmurdan koruyor. Luffy'nin ilahi şamarından yiyen adam oluyor. Bir tek Lucci adam olamadı onunda zaten kanı bozuk. :D

Cidden he Croco'dan ballısı yok bu dünyada Luffy'den dayak yeme şerefine nail oldu 40'ından sonra hemde xd

Öyle değil mi gençler?
@Alpamis @Raiden
Kami-sama'nın sevdiği kuluymuş cidden de. :D

Seride zorlama olmadan dövüş mü dönüyor da bizim mi haberimiz yok?
- Birinin birden çeliğin kesilebildiğini hatırlaması?
- birden şeytani aura ile üç başlı 9 kılıçlı olması?
- bir ayağın birden alev alması?
- bunları anlamıyorum ben ağa bunu bir insan yazıyor sonuç olarak her türlü zorlama yapacak sonuçta başka türlü bu dövüşler izlemeye değer olmaz. Ha luffyi seri başı diğer çoğu anime gibi tanrı gücünde başlatsaydı bu kadar çok izlenirmiydi? Muakkak luffyi luffyden güçlü kişiler ile dövüştürecek ki keyfi çıksın bu işin yoksa gidip zoroya yaptığı gibi karşısına diker bir iki pica luffy bunları yerden yere vurur. Ee seri nasıl ilerleyecek?

Şu sayfalarda gezerken insan şükrediyor iyiki lütfü fanı değilim diye. Adamların uydurma yeteneği Odayı aştı.

eeĞğ iŞde ZoRoDa 5723459 bÖlÜm ÖncE hOCaAASINIn sÖzLeRİNi hAtIrLAyIP çEliĞi kEsTi o YüZDen LuFfYnİnkİleR sAYLaNmAz

croco reisin hakkı alabastada çok yendi , adam resmen mangaka kurbanı allahtan sonradan karizması iki üç kat arttırıldı

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık