Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin En Zorlama Zaferi

Luffy'nin En Zorlama Galibiyeti

• Kullanılan toplam oy
    529
Adayla vs attı dediğin dandik herifleri uyanışıyla delmek mi :D Luffy bile adama ismiyle hitap ediyor isim özürlü Luffy bak.Öncesinde de düş artık diyor ne kadar bıktıysa adamdan.Laf yese ne olur :D
Burada acıktım diyor Luffy karnı aç.Tok olsa iflahını keserdi böyle laflar etmezdi Goku klonu sonuçta.Karnı tok performansı çok başka.Birde açken tam güç falan demiş Kata'ya yazık cidden. xD

Burada acıktım diyor Luffy karnı aç.Tok olsa iflahını keserdi böyle laflar etmezdi Goku klonu sonuçta.Karnı tok performansı çok başka.Birde açken tam güç falan demiş Kata'ya yazık cidden. xD
Dof'a yazık Dof'u ciddiye almayan adam Kata'ya seni yenilmez sanıyordum diyor.Dof'un Kata karşısındaki çapsızlığını sen düşün işte.Luffy Kata'yla yakın zamanda tıkınıyor bu arada sana ekmek çıkmaz ordan xd.

Kata'yı Prometheus gibi haki işlemez sanıyor.Yenilmez sanıyordum demesi o yüzden.Arkasındaki hileyi anlayınca bittin sen ama bir %100 ol da öyle döveyim daha tatlı olur diyor. :)
Tamam işte Dof'u kmlerce dövecek güce sahip çocuk adamı yenilmez zannetmiş.Diğer sağ kollar,amiraller,yonkolar meyveleri,hakileri sayesinde güçlü değil mi ahahaha.Bu nasıl bir bahane yahu.%100üne üstün gelebilseydi belki haklı olurdun ama değilsin.Zorlamayalım.En son görünen Snakeman formu+k.haki gelişimi yaşamış Luffy'nin hızdan dolayı uyanış,mogura kullanmayan Kata'ya üstünlük kuramamasıydı çünkü ;)

Luffy'nin şansı Law'ın Gamma Knife saldırısı oldu. Dof'un gücü yarı yarıya düştü. Yoksa G-4 falan tutmayacaktı. Mingo ikiye tek vs attı bildiğin.
Valla mangada en büyük olayı zaten darbe almamak olan adam da kendini deşip p.up almış g4e kafa atıp dövdü.Bunu Dof'un yapamaması kendi eksikliği.Aynı Luffy de Mogura yedi falan diyeceksen de söyliyeyim.Hayatı boyunca hasar almaya alışkın adamla en son ne zaman darbe aldığını bile hatırlamayan adam bir olmaz.Kata Luffy'den kötü durumdaydı ona rağmen üstün dövüştü.Ki o Dof Gamma'nın hasarını iyileştirdiğini viz çevirisinde demiyor mu yahu.Birisi açık yarayla 3 saat daha dövüşüyor 32 dksı Snakeman formuna karşı zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık