Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy'nin Bir Dövüşte Aldığı En Büyük Yardım

Sizce hangisi ?

• Nami'nin Buggy yardımı.Parçaları bağlaması.

• Thriller Bark 100 gölge takviyesi ve Nightmare Luffy.

• Champion Luffy.Magellan karşısındaki mum yardımı.

• Law sayesinde ve onun yardımıyla Red Hawk vurması.

• Gatz'ın Luffy'i kucaklayıp sırtında taşıması.

• Nami'nin yumuşak püskevitleri.

• Brulee yardımıyla aynalar üzerinden kaçması.

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
3 tanesi dövüşün kaderini çok etkiledi. İlk ikili olmasa luffy kesin ölmüştü. Bunları ilk üçe koyuyorum.

1- brulee: Luffy brulee sayesinde saatlerce dinlendi. Hala hareket edebiliyordu ama kata yakalasaydı hakisi de kalmadığı için kesin ölecekti.

2- naminin yağmuru: uzun uzun anlatmaya gerek yok. Luffy o ormandan kaçamayacağı için pes etse bile kesin ölürdü.

3- gatz: bunu üçüncü sıraya koyma sebebim saatlerce değil 10 dk kazandırması. Gatz olmasaydı belki şehir yıkık dökük olduğu için luffy saklanabilirdi. Gatz mikrofonla kendini ifşa edene kadar dof onu bulamadı. belki luffy tek başına saklansaydı yine bulamazdı. Dof büyük ihtimalle bulup öldürürdü ama ayna dünyası ve konuşan ormana kıyasla burda hayatta kalma şansı daha yüksek.

4- thriller bark: luffy eğer o kadar gölge yutmayla vakit kaybetmeseydi tayfası yenilmeden yardımlarına yetişebilirdi. Bu yüzden çok yukarı koymadım.

5- mum yardımı: magellanı yavaşlatmasaydılar çok kişi ölürdü. Ama luffy büyük ihtimalle kurtulurdu.

6- naminin buggy yardımı: dövüşün sonucunu değiştirmedi.

7- red hawk: bundan çok daha büyük yardımlar var mangada. Bence de gereksiz olmuş. Yardım olmadığını iddaa etmiyorum ama ankete girecek kadar önemli değil. Aynı dövüşte law’ın gamma knife kullanarak rakibi zayıflatması daha büyük bi yardım değil mi?

G4 yan etkileri ve Thriller barkdaki olay bence saf yardım. Özellikle 2 yıl aradan sonra G4'ün yan etkisiyle ele ayağa düşmesi beni şok etmişti.

3 tanesi dövüşün kaderini çok etkiledi. İlk ikili olmasa luffy kesin ölmüştü. Bunları ilk üçe koyuyorum.

1- brulee: Luffy brulee sayesinde saatlerce dinlendi. Hala hareket edebiliyordu ama kata yakalasaydı hakisi de kalmadığı için kesin ölecekti.

2- naminin yağmuru: uzun uzun anlatmaya gerek yok. Luffy o ormandan kaçamayacağı için pes etse bile kesin ölürdü.

3- gatz: bunu üçüncü sıraya koyma sebebim saatlerce değil 10 dk kazandırması. Gatz olmasaydı belki şehir yıkık dökük olduğu için luffy saklanabilirdi. Gatz mikrofonla kendini ifşa edene kadar dof onu bulamadı. belki luffy tek başına saklansaydı yine bulamazdı. Dof büyük ihtimalle bulup öldürürdü ama ayna dünyası ve konuşan ormana kıyasla burda hayatta kalma şansı daha yüksek.

4- thriller bark: luffy eğer o kadar gölge yutmayla vakit kaybetmeseydi tayfası yenilmeden yardımlarına yetişebilirdi. Bu yüzden çok yukarı koymadım.

5- mum yardımı: magellanı yavaşlatmasaydılar çok kişi ölürdü. Ama luffy büyük ihtimalle kurtulurdu.

6- naminin buggy yardımı: dövüşün sonucunu değiştirmedi.

7- red hawk: bundan çok daha büyük yardımlar var mangada. Bence de gereksiz olmuş. Yardım olmadığını iddaa etmiyorum ama ankete girecek kadar önemli değil. Aynı dövüşte law’ın gamma knife kullanarak rakibi zayıflatması daha büyük bi yardım değil mi?
Zaten Oda SBS'de açıklamış bunu. Gatz olmasa da Luffy o araya atlatırdı, diye.

Kizaru karşısında kumanın yardımı da iyiydi ama o tüm tayfayı kapsıyor. Ben gatz, brule ve thriller bark diyorm.

Kimse değinmemiş üzüldüm. Rob Lucci ve Luffy karşılaşmasındaki Usopp'un yardımı neden yok? Ölü haldeki Luffy'e epinefrin salgılatıyor da kurtarıyor.

Yağmur ve Brulee. Özelikle Brulee olmasa Luffy ölürdü kesin. Nightmare Luffy benim serideki en sevmedğim olaylardan biri, ciddiye bile alamıyorum başka şekilde de işin içinden çıkarabilirdi Oda. Ciddiyet yok tayfa yenemese bile ölmez bunlar burda diyosun düşman trol edasın da. Diğer seçeneklerin hepsinin altarnatifi var pek ciddiye almaya gerek yok.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık