Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy'nin Annesi

• Konbuyu başlatan cevr
  • Başlangıç tarihi

Luffynin annesi yaşıyor mu sizce?

• Kullanılan toplam oy
    312
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Büyük teori : Luffy'nin annesi Amazon Lily'nin eski prensesi.

Biliyorsunuz aşk hastalığına yakalanmıştı.Bir rüzgar Dragon'u o adaya atar.Sonra Luffy doğar.

Dragon kucağına alır.Bu çocuk olmamış vitamini eksik der gerisin geri fırlatır.Prensesi de terk eder.
O günden sonra Amazon adasında erkeklere kin beslerler.Çünkü prenses kahrından adayı terk etmiş denizlerde kaybolmuştur. :(

Burdaki mükemmel teoriler ufkumu açtı. Düşündükçe de mantıklı gelmeye başladı. Naçizane sizlerle de paylaşmak istedim.

Luffy'nin annesi Kaido, evet yanlış duymadınız. Kaido bir zamanlar kadınken masumane duygularla devrimcilere katıldı. Dragon denen ahlaksız Kaido'yu kadırdı, onunla birlikte oldu ve Luffy dünyaya geldi.

Ancak Dragon ayran gönüllü bir abimizdi, Luffy doğar doğmaz onu Kaido'nun elinden aldı ve İvonkava Kaido'yu kadın yapmasını söyledi. İşte o günden beri Kaido alkol bağımlısı, histerik biri. Yerli yersiz intihar ediyor, hayvanlarla kendini avutuyor...

Burdaki mükemmel teoriler ufkumu açtı. Düşündükçe de mantıklı gelmeye başladı. Naçizane sizlerle de paylaşmak istedim.

Luffy'nin annesi Kaido, evet yanlış duymadınız. Kaido bir zamanlar kadınken masumane duygularla devrimcilere katıldı. Dragon denen ahlaksız Kaido'yu kadırdı, onunla birlikte oldu ve Luffy dünyaya geldi.

Ancak Dragon ayran gönüllü bir abimizdi, Luffy doğar doğmaz onu Kaido'nun elinden aldı ve İvonkava Kaido'yu kadın yapmasını söyledi. İşte o günden beri Kaido alkol bağımlısı, histerik biri. Yerli yersiz intihar ediyor, hayvanlarla kendini avutuyor...
Nasıl kaldırdı nasıl şey ettilerin cevabıda rüzgarın kaldırma kuvvetinde saklı.

Amme hizmeti: Yazılan tüm anne adaylarını topladım.

-Crocodile
-Luffy'i Vegapunk üretti.
-Vegapunk'un ekibinden biri
-İvankov
-Hancock
-Ceaser Clown'un kız kardeşi
-Dragon
-Roger'ın kız kardeşi
-Luffy'i leylekler getirdi.
-Bir kutsal ejder
-Alvida
-Eski Amazon Lily kraliçesi
-Deniz Anası
-Ryokogyu
-Vegapunk
-Smoothie
-Big Mom
-Queen (Kaidou'nun yıkımcısı)
-Manga bölüm 440 ve 593'te görünen kadın
-Dadan
-Shakky
-Bonney
-Mihawk
-Akainu'nun kız kardeşi
-Smoker
-Kaidou

Yahu şu Oda bahsetmişti araştırmak lazım diyenler bi araştırıp atsın hele nerdeymiş bu demeç. Ne zaman çizdim demiş falan bi görek la.

Funduska

Zoro'nun anne babası hakkında da teori,bilgi falan yok mu okuyalım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık