Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy vs Kizaru Akıbeti

Luffy vs Kizaru 2.Raunt Ne Olur?

• Luffy 2.Rauntta Kizaru'yu yener.

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9
Bu savaş yarıda kesilir diye düşünüyorum. Ama kesilene kadar da denk bir kapışma olur luffy de gear5 açmaz. En fazla 4

Serinin normal bir takipçisi:Normal şartlarda Kaido'yu G5'le yenen adamın Kizaru'yu G5 le ezmesi gerek.Kizaru G5 Luffy'i yenebilecekse zaten seriyi kaldır at çöpe tüm dinamikler yıkılır.G5 Luffy'i alan Kizaru Kaido'yu da BM yi de alır anlamına gelir ki amirallerin böyle bir gücü varsa yonkolar çoktan mefta olması gerekirdi.
Oda: Şimdi okuyucu G5 Luffy Kaido'yu yendi diye Kizaru'yu ezer diye düşünüyordur.Sürpriz yapayım Kizaru G5 Luffy'i evire çevire dövsün.Kaido'yu yenen Luffy Kizaru 'ya nasıl yenilir diye düşüneceklerdir çok da fifi ben yaptım oldu.Daha birkaç bölüm önce seraphimler patakladı bu adamı Kizaru ya dövdürmeme mi yükselecekler?
Kaido bi kenara ama gördüğümüz BM Kizaruyu yenebilecek ise o zaman işte dinamikler değişir Yonkou seviyesi denen seviyeyi aşağı düşüren yegane karakter kendisi

İkisi aynı haki. Hem savunma hem saldırı amaçlı kullanılıyor.

Ikisi farklı. Vücudunun dışını hakiyle kaplama, duvar yapma falan samurayların kullanabildiği bişey. Dede Luffye bunu gösterip öğretmeye çalıştı.

Bunun bi tık üstü var. Herkes kullanamıyor. Kral haki gibi nadir bulunan bişey. Bu yüzden kelepçe kırıp kaçan olmadı. Dede de bu yüzden "bu benim sana öğretebileceğimden üstte bişey" demişti.

Yamato'da olsa kelepçeyi kendi çıkarırdı mesela.

Son düzenleme:

Ikisi farklı. Vücudunun dışını hakiyle kaplama, duvar yapma falan samurayların kullanabildiği bişey. Dede Luffye bunu gösterip öğretmeye çalıştı.

Bunun bi tık üstü var. Herkes kullanamıyor. Kral haki gibi nadir bulunan bişey. Bu yüzden kelepçe kırık kaçan olmadı.

Yamato'da olsa kelepçeyi kendi çıkarırdı mesela.
Bu hakiyiı kullanan Luffy'den başka kimse görmedik herhalde. Temassız vurma bu ise Kaido da kullanıyor Big Mom da. Ama hala emin değilim. Oda çok iyi açıklamadı.

Elbaf öncesi Luffy Yonkou indirdi şimdi de Amirale şov yapsın diye çizilmiş senaryo işte . Her türlü Luffynin lehine sonuçlanıp okuyucuya ‘ bakın Luffy yonkou oldu artık amirale de eyvallahı yok ‘ dedirtecek .

Çünkü Elbafta serinin en güçlü karakteri olan ve haki yönünden zirve favorisi için Luffye ‘henüz onun kadar güçlü olmadım ‘ dedirteceği Shankse methiyeler dizecek yazar .

Çünkü Shanksı gördükten sonra Amiralin de diğer yonkouların da One piece için yetersiz olduğuna şahit olacağız . Çok Farklı güçler çıkacak .
Umarım böyle olmaz ama Oda'dan biraz bekliyorum. Seriyi zehir etmesini iyi biliyor bazen

Savaş farklı bir yöne kayabilir. Kizaru içten içe vegapunkın ölmesini istemiyordur bence. G5 luffy ile kizaru arasında kim daha troll savaşı görebiliriz. Bence her türlü yarım kalacak bu savaş.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık