Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy ve Law'ın Gireceği Yonko?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Shanks olduğunu düşünüyorum çünkü teklif karşısında öyle bir sırıttı ki sonunda görüşebileceğiz gibi ama verilen sözün de gümbürtüye gideceğini sanmıyorum.İnşallah Shanks denize düşer boğulurda kimse yar olmaz:D.Birine yenilirse üzülürüm.

Sadece dikkatimi cekti eger yanlis biliyorsamda aciklamayi dinlerim. Shanks i 2 tip hakide usta yazmissin 3 olmayacakmi?
Bende big mam oldugunu dusunuyorum, zaten karar verdigi icin Law da big mam deyince hosuna gidiyor ve oyuzden guluyor bence...

Eger ki Big Mom'dan baskasi olsaydi tayfa cildirip iki yonkouya mi bulasacagiz simdiden diye ortaligi yikardi gorusundeyim.

Sadece dikkatimi cekti eger yanlis biliyorsamda aciklamayi dinlerim. Shanks i 2 tip hakide usta yazmissin 3 olmayacakmi?
Bende big mam oldugunu dusunuyorum, zaten karar verdigi icin Law da big mam deyince hosuna gidiyor ve oyuzden guluyor bence...
Hayır. Kenbonshoku Haki kullanırken görülmedi.

Dr.SkuLL

Usopp'un dedigi ile Big Mom olma durumu zıt degil mi arkdaslar ? Ha tabi Usopp'un kastettigi planlanmıs yolculuk baska bir yolculuk da olabilir orası var ki öyle olursa bu zıtlık ortadan kalkar diye düşünüyorum :)

Teach imkansız çünkü final arc
Shanks olması zor Luffy 1vs1 atar [ yenmek içinde değil güçlü olduğunu kanıtlamak için ]
geriye Big mom ve kaido kalıyor.
ben kaidodan yanayım :D

1-Shanks olamaz. Nedenini daha önce açıklamıştım şimdi uzun uzun yazmıyım gene,aralarında bir söz var diyim siz anlayın.
2-Kaido değildir. Luffy onu tanımaz etmez o yüzden niye sevinsin adını duyunca. Hem Luffy durduk yere kimseye saldırmaz.
3-Teach olamaz.Luffy onun adını duyunca gülmez.
4-Bigmom hedefteki yonkoudur. Zaten meydan okumuştu Luffy ona şimdi bide Law'ın da ona dalcağını ve bu konuda ittifak kurcaklarını duyunca sevindi ve hiç düşümeden kabul etti. Ayrıca Joker falan olayı var daha önce arkadaşlarında belirttiği gibi Bigmom'ın tayfa sirk ucubesi dolu. Joker olayının onun tayfaya bağlanması muhtemel.
5-Peki Oda neden yonkou'nun ismini söyletmedi ? Cevabı bu ve bunun gibi konular. Oda seriye kafa yormamızı,tartışmamızı,teori üretmemzi istedi birazda heyecan olsun diye yaptı öyle bir hareketi. Basit ama etkili bir yöntem.

Shanks hariç hepsi kendi görüşümdür kesinlik belirttiğime bakmayın. Ama Shanks için kesinlik belirtirim. Aralarındaki söz basit bişey değil. Serinin başından beri devam eden bi olay muhtemelen sonuna kadarda devam edecek. O yüzden Shanks olamaz,olursa serinin bi anlamı kalmaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık