Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Seri Sonunda Herkesi Geçer mi?

Seri Bittiğinde Kimlerin Gerisinde Kalır ?

• Kullanılan toplam oy
    152
Teach denilen herifin yapmadığı plan yok.Gemisinin ismi bile Xebec ile alakalı adamın.Seri zirvesi olarak ben şu ana kadar Xebec'i bekliyorum.Teach ve Luffy bu herifi geçer ama.Ki Teach'in muhtemelen idolü ya da ailesinden biri çıkar bu adam bence.
Aynı şekilde düşünüyorum fakat Xebec'in ortaya çıkacağı kanaatindeyim. Hatta Teach'in karanlık meyvesiyle alakası var bence. Tanrı Vadisi'nin tamamının kaybolmasını sağlayabilecek bir meyve. Bir şekilde Xebec de kendini meyveye ölmeden hapsetmiş olabilir ve Teach'in iki meyve yeme olayı buraya bağlanabilir.

Zorocular kabul etmez. Law'ın Gamma Knife'ı gibi Zorocular da Zoro Kaido'nun yarasını açtı gücünün %90'ını düşürerek yendi derler. :oleyo2:
Diyecekler zaten.Dof gibi Kaido %10una düştü anca öyle yenildi diyecek olanlar da olur.

Kaido adayla vs attığını göstermek için adayı bile havaya kaldırdı.Sırf yenilince Luffy fanları birebirde aldı demesinler diye. :hhh:Kaido'nun bu kadar çakal olduğunu bilmezdim ?okuduklarından ders almış.
Kaido Dof'un aksine harbiden adayla vs atacak muhtemelen. :hhh:

İm yeni Kaguya olmazsa en güçlü Luffy olacaktır. Zoro'nun da bu listedeki bazılarından güçlü olacağını düşünüyorum

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık