Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Seri Sonunda Herkesi Geçer mi?

Seri Bittiğinde Kimlerin Gerisinde Kalır ?

• Kullanılan toplam oy
    152
Akainu Luffy'nin yerinde olsa 1 senede KK oluyor. Bu da 40 bölüm eder. O zamanki Akainu + 40 bölüm bu listedekilerden hangisini geçer, bu sorunun cevabını da görüyoruz.
Seri içerisindeki 1 senelik zaman dilimidir o. Akainu seviyesindeki bir "ana karakter" alacağı üç p-upla herkesi geçer zaten.

Seri içerisindeki 1 senelik zaman dilimidir o. Akainu seviyesindeki bir "ana karakter" alacağı üç p-upla herkesi geçer zaten.
Hayır. Oda seriyi 1 yılda bitirir denilmiş. Bazı İngilizce çeviriler böyle zaten. Ben Japonca bilen birisine sormuştum. Günümüz zamanıyla konuşmuş demişti. Aksini iddia eden varsa açıklarsa seviniriz.

Hayır. Oda seriyi 1 yılda bitirir denilmiş. Bazı İngilizce çeviriler böyle zaten. Ben Japonca bilen birisine sormuştum. Günümüz zamanıyla konuşmuş demişti. Aksini iddia eden varsa açıklarsa seviniriz.
Dostum hani 40 bölüme de üç dövüş sığdırabilir yani öyle ayarlar ama gerçekçi olalım Oda için 40 bölümlük zaman dilimi herhangi bir arcın yarısı demek :/ O lafı bu şekilde algılamak bence daha doğru ama doğrusunu bilen varsa yazsın tabi

Dostum hani 40 bölüme de üç dövüş sığdırabilir yani öyle ayarlar ama gerçekçi olalım Oda için 40 bölümlük zaman dilimi herhangi bir arcın yarısı demek :/ O lafı bu şekilde algılamak bence daha doğru ama doğrusunu bilen varsa yazsın tabi
Haklısın ama seri içinde 1 yıl da çok fazla. Arayı saymazsak zor 1 yıl geçmiştir. Bu durumda Luffy'nin güçlü başlamasının bir anlamı kalmıyor.

Haklısın ama seri içinde 1 yıl da çok fazla. Arayı saymazsak zor 1 yıl geçmiştir. Bu durumda Luffy'nin güçlü başlamasının bir anlamı kalmıyor.
Roger'ın son yolculuğu dahi 1 yıl sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Komple OP dünyasının içinden geçmekten bahsediyoruz çok kısa işlemez bunu bence

Roger'ın son yolculuğu dahi 1 yıl sürmüştü yanlış hatırlamıyorsam. Komple OP dünyasının içinden geçmekten bahsediyoruz çok kısa işlemez bunu bence
1000 sayfa ile seriyi bitiremez elbette ama seri içindeki 1 yıldan 1000 bölüm de çıkar. Luffy Amiral seviyesine yaklaştı zaten 1 yılda arasız. Yorumlaması zor gerçekten.

Aka ne aptallık yapar ne de tayfasında aptal adam barındırır ana karakter torpiliyle kese kese ilerler geçer çok garip değil 1 yılda bitirmesi. Luffy her arc 25 bölüm kafeslerde mapuslarda takılıyor.

Bu arc bitimi Luffy Akainu levele gelir. Elbafta yonko. Raftelde kk. Son savaşta ise joy boy level.
Alacağı olası power uplar:
Full beden koka
Üst düzek h. Haki
Uyanış
Gear 4 için farklı bir mod
Gear5(ultimate gear) kas, kemik, kan var buda sinir sistemi üzerine olur.

Bu arc bitimi Luffy Akainu levele gelir. Elbafta yonko. Raftelde kk. Son savaşta ise joy boy level.
Alacağı olası power uplar:
Full beden koka
Üst düzek h. Haki
Uyanış
Gear 4 için farklı bir mod
Gear5(ultimate gear) kas, kemik, kan var buda sinir sistemi üzerine olur.
Full beden koka ne yahu? :D

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık