Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Seri Sonunda Herkesi Geçer mi?

Seri Bittiğinde Kimlerin Gerisinde Kalır ?

• Kullanılan toplam oy
    152
Roger ve Wb'yi de geçer hakkıyla o adamların 1 tık üstünde olur Luffy ama bunun gerçekleştiğini zaman atlaması olmadan görmemiz gerçekten rahatsız ediyor insanları. Sadece Luffy değil tayfadaki herkes için geçerli bu serinin kendi mantığının ötesinde bir atılım yapmaları eğreti duruyor.
Finale doğru gidiyor seri. Sabo yakalanma olayları olmasaydı, aslında bir zaman atlaması daha olabilir.

HxH'de mesela bu durum güzel işleniyor. Kısa sürede çok olay yaşamak yerine bunu uzum zamana yayıyor Togashi, o süreçte de hem antrenmanla hem de dövüş içerisinde güçleniyorlar. Mesela bizimkiler NW'ye gireli ne kadar süre oldu, ne maceralar yaşadılar. Atıyorum 6 ay yerine bu macerayı 2 sene içerisinde işlese bu kadar batmazdı.

Veyahut Balık-adam adasını ve Dressrosa'yı falan kısa tutsa Impel Down'dan kaçan suçlularla ilgili kısa bir arc çıkardı. Hem tüm tayfadakilerin ne kadar geliştiğini daha iyi görürdük. Çok kötü planlama yaptı bana göre Oda...

Garp'ın parası mı yokmuş niye çıplak el takılıyor bu nasıl adam övmek ya, kim diyor meyve yeme, silah kullanma diye ?

Ağlanacak durum Sengoku'nun God Valley için söylediklerini Allah'ın bir hükmü gibi almak ama WB için söylediklerine gelince lal olmaktır xD Hatta Sengoku'nun Tanrı vadisi olayı için orada ne olduğunu tam bilmiyoruz bile demesine rağmen :oleyo2: bunu yapmaktır xD
Ben görsele bakıyorum ya. Oradaki görüntüden 2v4 olmuş gibi duruyor.:D

Wb'nin aldığı unvanda Gura Gura'nın payı yadsınamayacak kadar çoktur yalnız. KK dengi bir karakterin elinde dünyayı yok edeceği söylenen bir meyve varsa bu unvanı verirler. Yoksa Wb'nin Roger'a üstünlük kurduğu bir an yok adamın Roger ile denk olması bile insanların gözünde Roger'a ara ara sallamak için kullanılacak bir argüman yani. Yemişim unvanını. Gerçi tam olarak neyi tartıştığınızı okumadım ama neyse bunu da yazmış olalım.

Wb'nin aldığı unvanda Gura Gura'nın payı yadsınamayacak kadar çoktur yalnız. KK dengi bir karakterin elinde dünyayı yok edeceği söylenen bir meyve varsa bu unvanı verirler. Yoksa Wb'nin Roger'a üstünlük kurduğu bir an yok adamın Roger ile denk olması bile insanların gözünde Roger'a ara ara sallamak için kullanılacak bir argüman yani. Yemişim unvanını. Gerçi tam olarak neyi tartıştığınızı okumadım ama neyse bunu da yazmış olalım.
Luffy, KK olursa lastik meyvesinin payı büyük, baksana normal halinin fiziksel gücü rezillik fışkırtıyor xD

Ayıp valla ayıp :ehe:

Luffy, KK olursa lastik meyvesinin payı büyük, baksana normal halinin fiziksel gücü rezillik fışkırtıyor xD

Ayıp valla ayıp :ehe:
Seviyeyi düşürme Red bu nasıl bir kıyas :/ Luffy'nin dengi bir karakter olsun Op evreninde ve Luffy'e en güçlü adam unvanı versinler ona da has sektör çekerim ben.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık