Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tartışma] Luffy Seri Sonunda Herkesi Geçer mi?

Seri Bittiğinde Kimlerin Gerisinde Kalır ?

• Kullanılan toplam oy
    152
Canım daha az önce romanda Ace'nin yeni dünyayı görmemiş elemanından bahsetmedin mi ? Şöyle şöyle diyor diye.

O sıradan vatandaşı gösteriyorsun Bigmom'ın direk mangada geçen sözüne neyse :ehe:
Onu sizin için dedim siz romanı bekliyordunuz.:D Manga'da ise zaten belli değil. Siz WB'nin ünvanını almış gibi lanse etmeye çalışıyorsunuz ama ünvan aynı ünvan değil.

yonkouları devirebilir ama seri sonunda bir yonkou yada akainu kadar ağırlığı olacağını sanmıyorum.
bizim tayfadan biri, rakibini dövünce ondan daha güçlü oluyor görüşüne de katılmıyorum. genelde oda'nın iteklemesiyle kazanıyorlar.
ama tayfa olarak en güçlü tayfa olabilirler.

Onu sizin için dedim siz romanı bekliyordunuz.:D Manga'da ise zaten belli değil. Siz WB'nin ünvanını almış gibi lanse etmeye çalışıyorsunuz ama ünvan aynı ünvan değil.
Bizim bir şey iddia ettiğimiz yok 4 imparatordan biri olan Bigmom bunu söylüyor zaten, Bigmom gibi birinin sözünden sonra böyle şeyler bahane etmen sadece olanı kabul etmek istemediğini gösteriyor. Romanı, Oda'nın yazmayacağını anlayınca bıraktık, bu seri Oda'nın serisi ve Romanı Canon olarak kabul etmiyor adam. Bigmom gibi birinin sözünden sonra hala WB'nin diğerlerinden üstün olmadığını tarşıtıyorum seninle yazık bana ya xD

Bizim bir şey iddia ettiğimiz yok 4 imparatordan biri olan Bigmom bunu söylüyor zaten, Bigmom gibi birinin sözünden sonra böyle şeyler bahane etmen sadece olanı kabul etmek istemediğini gösteriyor. Romanı, Oda'nın yazmayacağını anlayınca bıraktık, bu seri Oda'nın serisi ve Romanı Canon olarak kabul etmiyor adam. Bigmom gibi birinin sözünden sonra hala WB'nin diğerlerinden üstün olmadığını tarşıtıyorum seninle yazık bana ya xD
Big Mom'ın söylediği ile ünvanın ne ilişkisi var? WB zaten en güçlüydü zamanında buna karşı çıkmadım ki ben. WB'nin unvanı ile Kaido'nun ki aynı değil. Kaido'nun WB'nin ünvanını aldığını sadece sen söylüyon.:(

Big Mom'ın söylediği ile ünvanın ne ilişkisi var? WB zaten en güçlüydü zamanında buna karşı çıkmadım ki ben. WB'nin unvanı ile Kaido'nun ki aynı değil. Kaido'nun WB'nin ünvanını aldığını sadece sen söylüyon.:(
İki bölümdür bundan bahsediliyor mangada Hasan, ben kendim uydurmuyorum ki ? Killer söyledi, Zoro söyledi. BB'nin o meyveyi aldıktan sonra Dünyanın En Güçlüsü olarak anılmasını en fazla sen isterdin ama gördüğün gibi üzerinden iki yıl geçmiş sadece bir tane de değil iki tane meyvesi var bunlardan biri unvan için yeterli demene rağmen öyle bir unvan almamış. Başka söylenecek bir şey var mı ?

@Tiksav Lee @Dattebayo..! eğer tartışma yapmayacaksanız hadi açın meydanı xD

Aynı tayfa sonlara doğru büyük ihtimalle Karasakal Korsanları'nı indirmiş, dünyayı değiştirecek olaylara yol açmış olacak. Hiçbir tayfanın yapamayacağı şeyler yani. Vur deyince öldürmeye gerek yok. :)
Umalım öyle olur :( Yalnız Sanji'ye Catarina Devon denk gelirse neler olur acaba? :)

İki bölümdür bundan bahsediliyor mangada Hasan, ben kendim uydurmuyorum ki ? Killer söyledi, Zoro söyledi. BB'nin o meyveyi aldıktan sonra Dünyanın En Güçlüsü olarak anılmasını en fazla sen isterdin ama gördüğün gibi üzerinden iki yıl geçmiş sadece bir tane de değil iki tane meyvesi var bunlardan biri unvan için yeterli demene rağmen öyle bir unvan almamış. Başka söylenecek bir şey var mı ?

@Tiksav Lee @Dattebayo..! eğer tartışma yapmayacaksanız hadi açın meydanı xD
Loop'a girmişsiniz gene yardımcı olmaya çalışıyoruz şurada Red

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 4)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık