Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy, Kaido'yu Teke Tekte Yenmiş Sayılır Mı?

Luffy, Kaido'yu Teke Tekte Almış Sayılır Mı?

• Kullanılan toplam oy
    228
Aslında olayın Luffy'nin Kaido'yu yenmesinden ziyade Kaido'nun ne pahasına olursa olsun yenilip wano daki hakimiyetine son verilmesine odaklanıldığını düşünüyorum.Olayların başından beri Kaido'nun dövüşmediği adam kalmadı .Luffy'i bir kaç kere tekledi bayılttı bayılttığında oracıkta öldürebilirdi .Öyle bir karakteri de var zaten gözünü kırpmadan öldürebiliyor hasımlarını. Ama serinin ana karakteri olduğundan tabiki mangaka öldürtmedi.İkisini alıp bir adaya atsak adadan sadece bir kişi çıkacak desek,vs ye başkası dahil olmayacak,ikisi de hasarsız dinlenmiş ve son formlarında olacak desek orada daha net bir cevap çıkar zaten.Ama burada serideki favori karakterlerimden birisi olan Luffy ve karşıda çok hazzetmediğim Kaido olsa da yiğidi öldür hakkını yeme Luffy Kaido ile teke tek dövüşmüş ve yenmiştir demek bana çok mantıklı gelmiyor.Bir karakteri sevmem tarafsız yorum yapmamın önüne geçmemeli.

• Like
Tepkiler: Tyr
Kaido'nun ciddi anlamda dövüştüğü ve dişe dokunur hasar aldığı rakip kim diye sorarsak cevap Luffy deriz. Diğer rakipleri onu oyalamaktan öteye geçmedi. Ha şu da var uyanış öncesi son ayılmasına kadar Luffy de oyaladı. Tek sayılır gibi.

Sen bunları yazarken ''@carpe d. em'' maç 0-0 bitti biz kazandık diyor :ehe:
Senin de sorunun konuyu hep özünden uzaklaşarak anlaman. Nihai hedef Wanoyu kurtarmaksa ve kurtarıldıysa kazanan Luffy ve biziz, kaybeden sen ve Kaido :)
Dövüş teke tek mi bilemem ama Kaido teke gitmiştir, net.
Zorocu gibi yapma diyeceğim ama Zoronun sülalesine bir ömür yetecek haki salındığı için o saldırıda sen de haklısın Dattem :D

Oda geçmiş bölümün birinde başlık bile attı “Galipler Bahane Aramaz” diye
Yendi mi yendi, Kaido’yu kim devirdi, Luffy :artiz:

Son sayıdan anladığımıza göre Kaido bilerek yakalanmış hep. 7 mağlubiyet olayının çok önemli olmadığı barizdi ve bence ispatlanmış oldu. Kaido'nun ilk mağlubiyeti olabilir bu "muhtemelen". Ki zaten bu bile aşırı zorlamalar sonucunda alınmış bir mağlubiyet.
Teke tek olarak yenilmiş olarak kabul etmiyorum ben.

Senin de sorunun konuyu hep özünden uzaklaşarak anlaman. Nihai hedef Wanoyu kurtarmaksa ve kurtarıldıysa kazanan Luffy ve biziz, kaybeden sen ve Kaido :)

Zorocu gibi yapma diyeceğim ama Zoronun sülalesine bir ömür yetecek haki salındığı için o saldırıda sen de haklısın Dattem :D
Son saldırı öncesi Kaido'yu gayet sağlıklı gördüm gücünün sınırlarını aşmış gibi duruyordu. Zaten kendisinin yalandan hasar görüyormuş gibi yaptığına dair teoriler dolanıyor aylardır forumda. Bunlar hep yazıldı.

Son saldırı öncesi Kaido'yu gayet sağlıklı gördüm gücünün sınırlarını aşmış gibi duruyordu. Zaten kendisinin yalandan hasar görüyormuş gibi yaptığına dair teoriler dolanıyor aylardır forumda. Bunlar hep yazıldı.
İşte dahi Oda o yüzden içten patlamalı öğretti ve Luffy'ye bunu söyletti. Adamın iç kanaması var ama herkes çok mutlu sanıyor :(

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık