Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Dostum, göründüğü üzere 1v5 almayacaklar Kaido'yu. Luffy ve Zoro birlikte alacak. Bu ikisini çok uçuk seviyelere çıkarır güven bana. Luffy Gear 3 ve Gear 2 ile Katakuri gibi bir azmana zarar verecek güçte değildi. O yüzden gözlemine ayak uydurarak Gear 4 ile hasar attı. Şimdi Gear 3 ve standar yumruğu Kaido'ya sağlam vurmuş bir adamdan bahsediyoruz. Elbette ki bu yumrukları Kata'nın gözlemine ayak uydurursa zarar verir. Luffy arc sonu imparator gücünde olacak olmasa da baya yakın seviyede kapatacak.
Ben de onu diyorum Katakuriye g4 ile zarar veren adam Kaidoya g3 ile saldırıyor gibi güçlenme normal değil

Ben de onu diyorum Katakuriye g4 ile zarar veren adam Kaidoya g3 ile saldırıyor gibi güçlenme normal değil
Aldığı power uplarla pekala mümkün. Luffy sadece G4 ile Yk3 gücündeydi. İleri seviye gözlem kasarak, Katakuri seviyesine çıktı ve 2 lig birden atladı. Şimdi ileri silahlanma ile 1 Lig daha atladı ve ortalama bir amiral seviyesine çıktı. Bence tutarlı ilerliyor. İleri silahlanmayla da aşağı yukarı İmparator seviyesi olur işte

G3 bu tarz adamlara yetmediği için G4 çıkmadı mı ben mi yanlış biliyorum? Kimseyi alamaz(belki fiziksel dayanıksızlığı yüzünden apoo). Zaten artık iyice sıradanlaşmaya başladı Luffy için. Yeni teknikleri de G4+ olarak kullanır
Bunu diyip hepsini alır demişim acaba 1000. Bölümden sonra mı değiştirdim hatırlamıyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık