Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Anket] Luffy Dördüncü Vites Kullanmadan Kimleri Alabilir?

Kimleri Alır?

• Kullanılan toplam oy
    248
Iste stilini değiştirmesi bu çocuğun gear üzerinden yürüdüğü anlamına geliyor. Ee konuda da g4'süz Lütfü'den bahsediyoruz. G2' si öngörülebilir(gözlem haki) g3'ü kaçınılabilir(yavaş olması). Apoo dışında şu listede gözlem hakisi olmayan ya da g3'ten sıyrılamayacak kadar hantal biri yok.
Yok ben sadece g4 dün güçlü olduğunu anlatmak istedim. Konu hakkında çok yorumum yok.

Son düzenleme:
Vay anasını Ruficiğe bak. Gücünün %50 ini oluşturan tekniğe gerek bile duymadan tüm tayfayı, süpernovaları, komutanları alıyor. Demek g4 yapsa tüm tayfayı aynı anda alır. Gerçi fanlıktan gerçekle hayali karıştıran bi takım kişiler bunu söylüyorlar zaten ama bu kadarı da fazla.
En çok abartan, karakteri iğrenç bir duruma düşüren fan kitlesini tekrar ve tekrar görüyoruz...
Alla halla biz mi konuyu yanlış okuduk adamlar burada şuan ki G2 ve G3'lü Luffy'nin bile 2 yıl önce ki Zoro'yu bile alamaz diyor, biz gayet mantıklı bir şekilde bu kadar güç artışından sonra şuan hyo reisin eğitimi sonrası Luffy'den bahsediyoruz ve bahsediliyor, Luffy'nin düz hali bile YC3 etmiyorsa gitsin East Blue'da oynasın deyince fanlık oluyor anlıyorum abigg tek objektif sensin. Evet fikir değişikliği ile hepsini alır diyorum fanız ya sonuçta.

Editinde editi: Hatta iddiamı artırıyorum G2 ve G3 bile kullanmaz fanıyım sonuçta.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 6)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık