Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Lookism (Webtoon)

Ben 130da saldım galiba mcnin eski zorbası 1 ay aç kalıp taş gibi olduğu için(diğerleri aylarca yıllarca uğraşırken serinin mantığına çok aykırı geldi) :D Birde mc hiç gelişmiyor mental açıdan

65. bölüme geldim; her bölümün altına ''.... bölüm daha dayan, sonrası akıyor'' yazmışlar. :D (Biri ''250. bölümden sonrası cillop'' yazmış. :D)
Garip tipler görmek seriyi güzelleştiriyor da; bu işin sonu yok.
Seri döngü halinde ilerliyor; nasıl bu kadar uzamış anlamadım.
*Hyung-Seok başlarda çok sinirimi bozsa da, sevmeye başladım; iyi bir mc.
*Jin Sung, Duk Hwa, Vasco ve Jae Yeol'u çok sevdim.
500 bölümlük eserin okuyucuyu bağlaması 250 bölüm sürmez. Bir seri hakkında bu kadar uç yorumlar varsa genelde sövenler haklı çıkar

Mc güncelde nerde leş? Sen hangi günceli okuyon bi anlat hele :D
Çok fazla gereksiz tepki veriyor. Rakip 3,5 hareket yapsa suratı şaşırma ifadelerinden geçilmiyor. Kendi denginde adamlarla kapışırken bile bunu yenebilir miyim diye triplere giriyor. Kendi dengi olmasa bile eli cebinde dövmesi gereken kişilere karşı boş yere kasıyor kendini. Yani karakterde ağırlık denen bir şey gram yok. Tekrar diyorum istediği kadar güçlü olsun bir şey değişmeyecek gene. Bu ana karakterimiz asla bir Gun, Samuel, Jang, veya DG etmeyecek. Yani özetle bir karakterin güçlü olması leş olmayacağı anlamına gelmiyor.

Çok fazla gereksiz tepki veriyor. Rakip 3,5 hareket yapsa suratı şaşırma ifadelerinden geçilmiyor. Kendi denginde adamlarla kapışırken bile bunu yenebilir miyim diye triplere giriyor. Kendi dengi olmasa bile eli cebinde dövmesi gereken kişilere karşı boş yere kasıyor kendini. Yani karakterde ağırlık denen bir şey gram yok. Tekrar diyorum istediği kadar güçlü olsun bir şey değişmeyecek gene. Bu ana karakterimiz asla bir Gun, Samuel, Jang, veya DG etmeyecek. Yani özetle bir karakterin güçlü olması leş olmayacağı anlamına gelmiyor.
Kaçıncı bölümdesin bilmiyorum ama mc antrenman sonrası hep 1. jenerasyon kralı seviyesinde adamlarla dövüştü. Xiaolung gibi kral seviyesine yakın adamları da tekledi geçti. Ve öyle tepkiler verdiğini de hatırlamıyorum. Johan'la denk vvip'i ifadesiz şekilde gücünün yarısını bile kullanmadan dövdü. En güçlü 2. kraldan da güçlü şu an hatta. Daha seri içindeki zamanla 1 ay öncesinde executive dövemeyecek durumdaydı bu karakter. Daha ne kadar hızlı bir gelişim gerekebilir ki? Bence şu an bayağı iyi durumda. DG'yi falan da saç stiline kadar kopyalıyor şu an :D. 1-2 arc'a onu da döver muhtemelen. Ki bu bahsettiğim güçsüz bedeni. 2. bedenini öyle şaşırtacak karakter yok şu an muhtemelen. Belki Gun, DG, Manager Kim, Tom Lee falan. Onlar da zirve zaten.

Kaçıncı bölümdesin bilmiyorum ama mc antrenman sonrası hep 1. jenerasyon kralı seviyesinde adamlarla dövüştü. Xiaolung gibi kral seviyesine yakın adamları da tekledi geçti. Ve öyle tepkiler verdiğini de hatırlamıyorum. Johan'la denk vvip'i ifadesiz şekilde gücünün yarısını bile kullanmadan dövdü. En güçlü 2. kraldan da güçlü şu an hatta. Daha seri içindeki zamanla 1 ay öncesinde executive dövemeyecek durumdaydı bu karakter. Daha ne kadar hızlı bir gelişim gerekebilir ki? Bence şu an bayağı iyi durumda. DG'yi falan da saç stiline kadar kopyalıyor şu an :D. 1-2 arc'a onu da döver muhtemelen. Ki bu bahsettiğim güçsüz bedeni. 2. bedenini öyle şaşırtacak karakter yok şu an muhtemelen. Belki Gun, DG, Manager Kim, Tom Lee falan. Onlar da zirve zaten.
Xiaolung ve Johan olayında kendinde değildi ama tam olarak. O sırada bilinçsizce kendisini kısıtlamadan dövüşüyordu. O hali zaten Gun ile denktir muhtemelen veya çok az farkla güçsüzdür. Kendine geldiği zaman ise gene aynı karakter Hyung Suk oluyor. 7/24 klasik shounen ana karakteri gözümüze sokulurken 400 bölümde 1 ise istisnalar yapılıyor. Zaten tonla bölüm geçmesine rağmen adam gibi tavır takındığı tek dövüş sahnesi o kısım seride. Güncel bölümlerde ise gene ilk nesil ile dövüşürken (Charles Choi bunu öldürmüştü) araya Gun'ın flashback kısmı giriyor. Flashback girmeden önce gene o itici şaşırma tepkilerini veriyordu. Halbuki rahatça kazanabileceği bir kişi Gun'ın dediği gibi.

Xiaolung ve Johan olayında kendinde değildi ama tam olarak. O sırada bilinçsizce kendisini kısıtlamadan dövüşüyordu. O hali zaten Gun ile denktir muhtemelen veya çok az farkla güçsüzdür. Kendine geldiği zaman ise gene aynı karakter Hyung Suk oluyor. 7/24 klasik shounen ana karakteri gözümüze sokulurken 400 bölümde 1 ise istisnalar yapılıyor. Zaten tonla bölüm geçmesine rağmen adam gibi tavır takındığı tek dövüş sahnesi o kısım seride. Güncel bölümlerde ise Jin Wan ile dövüşürken (Charles Choi bunu öldürmüştü) araya Gun'ın flashback kısmı giriyor. Flashback girmeden önce gene o itici şaşırma tepkilerini veriyordu. Halbuki rahatça kazanabileceği bir kişi Jin Wan.
Nasıl rahatça kazanabileceği isim? Üstüne basa basa 1. nesil arasında farklı yerde olduğu söylendi. Ondan daha güçlü olan isimlerden birisi James Lee, diğeri Garpyong Kim'in oğlu. Üstüne Charles Choi de onun farklı bir kulvarda olduğunu söyledi, korumalarından birisi gideceği için (Goo olabilir) onun yerini teklif etti. Bu adamı nasıl rahatça yenecek?

Nasıl rahatça kazanabileceği isim? Üsütne basa basa 1. nesil arasında farklı yerde olduğu söylendi. Ondan daha güçlü olan isimlerden birisi James Lee, diğeri Garpyonh Kim'in çocuğu. Üstüne Charles Choi de onun farklı bir kulvarda olduğunu söyledi, korumalarından birisi gideceği için (Goo olabilir) onun yerini teklif etti. Bu adamı nasıl rahatça yenecek?
Xiaolung'u teklediği modda yener fazla zorlanmadan.

Bu dediklerinin hiçbirini yapmıyor güncelde. Serinin başlarında yoğun bir şekilde yapıyordu ama şu an alakası yok. Güncelle alakası olmayan şeyi "güncelde Leş abiğ" olarak söylemenin manası yok. Türkçeyi düzgün kullanalım.

Ui zaten açtı, hiç de kolayca yenecek gibi değildi. Xiaolung'u teklediğinde ise ne zaman açtı bunu?
Johan, Samuel ve galiba Xiaolung üçlüsünün olduğu bir mekanda açmıştı ilk. Bu üçlüyü tek başına bile alabilecek kıvamda hissiyat veriyordu o sıra. Yani bildiğimiz ui den çok daha farklı bir hale bürünmüştü hatırladığım kadarıyla. Bu mekana daha sonra Goo Kim geliyordu ve kısa bir dövüş geçiyordu aralarında. Goo Kim ciddi bir şekilde karşılık vermek zorunda kaldığını söylemişti ve ona rağmen denk gittiler. Tam olarak ui açtığını zannetmiyorum ilk nesilden olan kişiye karşı. Şu ilk açtığı bölümü bulmaya çalıştım ama hangi sayıya denk geldiğini bulamadım orayı bulmak lazım aslında. Benim net aklımda kalan şey daha farklı ve çok daha güçlü olduğuydu o sıra. Bu yüzden ilk nesilin arasında ayrı bir konumda olsa bile rahatça yenebileceğini düşünüyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık