Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Logia vs. Paramecia

Hangi taraf kazanır ?

• Kullanılan toplam oy
    71
Logia çıkarsa şaşırmam açıkçası,kullanıcı elemente dönüşüyor.
Meyvesi daha çok Mr 1'in meyvesine benziyor. İkisi de istediği takdirde şekil değiştiriyor ve meyve güçlerini kullanıyorlar. Mantığı aynı şekil işliyor gibi.

Mr. 1'in meyvesi Supa Supa no mi ve direk olarak paramecia sınıfına ait. Ona hitafen paramecia olması daha olası diye düşünüyorum. Tabi Magellan gibi bir örnek varken bir sürpriz olabilir belki benim için.

Roronoa Zoro

Meyvesi daha çok Mr 1'in meyvesine benziyor. İkisi de istediği takdirde şekil değiştiriyor ve meyve güçlerini kullanıyorlar. Mantığı aynı şekil işliyor gibi.

Mr. 1'in meyvesi Supa Supa no mi ve direk olarak paramecia sınıfına ait. Ona hitafen paramecia olması daha olası diye düşünüyorum. Tabi Magellan gibi bir örnek varken bir sürpriz olabilir belki benim için.
Çelik doğada bulunmaz.

Çelik,demirden istihsal ediliyor,fazlar falan işin içine giriyor başka elementler ekleniyor mukavemetini arttırmak için yani elmas gibi değil.
@Roronoa Zoro
Benden önce yazmış zaten.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık