Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Logia vs. Mitolojik Zoan

• Kullanılan toplam oy
    139
İçinde kaidonun meyve çıkma ihtimali var. Diğerleri de kaliteli meyveler. Mistik tercih edilebilir. Şunlardan birini logia kadar rahat yeni dünyaya gelirsin zaten.
Bende öyle düşünüyorum. İçlerinden en güçsüzü olarak gözüken Orochi'nin meyveyi 2 sene önceki Oruç reis veya Kaku seviyesi bir adama ver ortalığın tozunu arttirir. Hele ki hybrid formda...

Queen'in ki antik zoan değil mi? Yanlış hatırlamıyorsam seride 4 tane mistik zoan hatırlıyorum onlar da Sengoku, Kaido, Catarina ve Marco'nun meyveleri
Queen'inki antik.
Pardon unutmuşum o ayrıntıyı. :D

Sengoku’nun meyveside en güzel meyvelerden bence mesela.Queen’in meyvesi yapayda olabilir hepsinin Ejder olması hayra alamet değil :D
Quenn'in antikmiş zaten. Ben de unutmuştum. Gösterilen kadarıyla mistik o zaman yav. :D

Logia bi tık ağır basıyor gibi. Mitik meyvelerde güçlü olanlar var. Ama mitolojik varlıklara bakarsan bir çok işe yaramaz mitolojik varlıklar var. Şans faktörü çok önemli. Logia bence

tam zoan formları pek iyi olmuyor.Karakter doğuştan güçlüyse o zaman yarı zoanla çok güçlü olur.Bu yüzden logia daha iyi.İstediğin kadar yıldırım,magma üretebilirsin.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 2)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık