Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

Libido Takımı vs. Kılıç Takımı

Sizce Kim Kazanır?

• Kullanılan toplam oy
    99
Aralarında bir denklik geçtiğini hatırlamıyorum mangada.Ek olarak gözleme de bence ihtiyacı yok.Alan dar ve bu adamın nihai formu tüm alanı kaplıyor nerdeyse.Etrafa zehir işer nerdeyse.
Tam yerini hatırlamıyorum ama aklımda öyle bir muhabbet kalmış. Şu an arayamam ama bir ara bulurum.

Bir de Shiryuu iyi tanıyor Magellan'ı. Karasakal ekibini panzehir verip kurtarmıştı. Meyve gücüne yakalanmaz kolay kolay.
Resmi çeviri değil ama OP Wiki'de de mevcut bu bilgi.

Hatta Magellan'ın ishali sebebiyle daha tehlikeli/güçlüymüş : ))

shiryuu magellanla uğraşmaz artık,yeni meyve yüzünden orta zorlukta kazanır
cavendish düşük zorluk
law orta zorluk
sanji yüksek zorluğa yakın
tamago yada brook her 2 tarafa gidebilir
zoro alır
ohm yada absolom karasızım
mihawk vs aokiji kararsızım kim yenilirse ağır hasar alır

Çoğu akıl basında insan bu konuyu görünce trol sanıp çıktığından kılıçların oyu az çıkmış
Bu mesaj bir tek beni mi rahatsız etti?
Yorum yapamadığım eşleşmeler olduğu için oy veremedim tuttuğum bir taraf yok ama kılıç takımına oy vermiş olsam bile aynı şekilde düşünürdüm.

Libido ile sapıklık arasında fark var diye biliyorum ben ama neyse. Maç ortada geçer ama aciz, çaresiz, ezik sapıklar bi tık önde gibi. Ohm'un çıkıp Ashura'nın, hiç olmadı Killer'in gelmesi elzem.
Oha! Ohm'un tek artısı denilen gözlem hakisi de elinden alınmış ama niye? Aynı mantıkla Hancock'ta haki kullanamasın o zaman. Bildiğin kılıç camiasını düşürmek için haset bir şekilde açılmış ankettir! Oy vermeyi reddediyorum.

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 1)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık