Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Korsanfan.Com - One Piece Türkiye
Neler yeni

[Tanıtım] Legend of the Northern Blade

8-9 ay oldu ara vereli, bu yumruklu elemanın göklerden birini dövdüğü bölüm hangi bölüm aralıklarındaydı hatırlayan bir arkadaş söyleyebilir mi? Oralarda bir yerlerde kalmıştım.
143, bayağı bir ilerleme oldu bu arada, çizimleri zaten bayağı sağlam. 48 bölüm biriktirmişsin 2 saate bitirince gelen o hissi de biliyorum :)

Seri yakında bitecek gibi bir izlenim uyandırıyor bende ama ana karakterin bence gidecek daha çok yolu var bence :/

Seri yakında bitecek gibi bir izlenim uyandırıyor bende ama ana karakterin bence gidecek daha çok yolu var bence :/
Sona yaklaşıyor, birçok karakter safdışı kaldı şimdiden. Son powerdan sonraki gücünü görmedik. Moyong yul cheon öncesinde mu won vs Dam göreceğiz gibi. Buradaki performansına göre seneryo ilerleyecektir. Üstünlük kurmasını bekliyorum. Yanına çekebilirse daha rahat olacaktır. Shim won lee'den dolayı biraz zor olacaktır.

Sona yaklaşıyor, birçok karakter safdışı kaldı şimdiden. Son powerdan sonraki gücünü görmedik. Moyong yul cheon öncesinde mu won vs Dam göreceğiz gibi. Buradaki performansına göre seneryo ilerleyecektir. Üstünlük kurmasını bekliyorum. Yanına çekebilirse daha rahat olacaktır. Shim won lee'den dolayı biraz zor olacaktır.
Silent night liderinin gücünü almadan önce bile dam dan çok daha güçlüydü.Power up sonrası moyong seviyesinde olması lazım.

Silent night liderinin gücünü almadan önce bile dam dan çok daha güçlüydü.Power up sonrası moyong seviyesinde olması lazım.
Power öncesinden emin değilim ancak sonrasında arada güç farkı olmasını bekliyorum. Moyong gibi sakallarıda gitti gençleşme gibi oldu. Lakin henüz görmedik. Önceden beri bir karşılaştırma yapılıyor bir denklik gibi. Dam ne kadar güçlendi onu da bilmiyoruz. Erkenden öğreneceğiz.

Taze.....

Mu won, dam so cheon'un geldiğini ya da güçlü birinin geldiğini muhtemelen hissetti. Dam harici gelen birlikte başka elit savaşçılar olabilir ancak en güçlüsü dam'dır. Mu won birkaç level üstte gibi duruyor. Aldığı power ne katmış yakında görücez. Saolin ustası ile kapışırken Moyong yul cheon gibi bariyer oluştutmuştu sanki ve onun gibi sakallarıda gitti. Beklenti farklı tabi rakip güçlü olunca. Bir ihtimal Dam'ı kendi tarafına çekebilirse öldürmeden daha rahat ilerleyebilir.

Son düzenleme:

Bu Konuya Bakmış Kullanıcılar (Üye: 0, Ziyaretçi: 3)

Korsanfan.com Her Hakkı Saklıdır. 2008-2023.
Tasarım Korsanfan V.6.0
Yukarı Çık